3 patarimai, kurie užtikrins nešiojamo kompiuterio ilgaamžiškumą

3 patarimai, kurie užtikrins nešiojamo kompiuterio ilgaamžiškumą

Natūralu, kad perkant nešiojamus kompiuterius žmonės tikisi ne tik funkcionalumo, tačiau ir ilgaamžiškumo. Juk geras kompiuteris dažniausiai kainuoja bent jau porą tūkstančių eurų, tad tikimasi, kad investicija atsipirks. Žinoma, šiuo metu kompiuterių pasiūla tokia plati ir įvairi, kad rasti geriausią – sunku. Bet manoma. Lygiai taip pat kai įmanoma ir užsitikrinti, kad įranga Jums tarnautų ilgai.

Pateiksime 3 patarimus, kurie padės džiaugtis nešiojamu kompiuteriu ilgus metus. Pirmiausia, žinoma, reikalingi tikrai geriausi nešiojami kompiuteriai, o kai jie yra jau nupirkti – laikas susipažinti su svarbiausiomis jo saugojimo taisyklėmis.

1.      Maistas – didžiausias kompiuterio priešas!
Tikrai daugelis mūsų yra vakarieniavęs greta kompiuterio, kuris naudojamas ne tik darbui, tačiau ir smagių vaizdelių žiūrėjimui. Smagu, skanu, tačiau ar kada nors pagalvojote, kad maistas gali nepataisomai sugadinti Jūsų kompiuterį? Gana dažnai į meistrus kreipiasi žmonės, kurie netyčia išpila gėrimus ant klaviatūros, taip pat reikia nepamiršti, kad joje kaupiasi milijonai trupinių nuo maisto, kuris valgomas greta.

Džiugu, kad šiuo metu galima rasti labai daug specialių kompiuterių ypač klaviatūrų valymo priemonių. Svarbiausia nepamiršti jomis naudotis. Taip pat – nelaikykite skysčių greta kompiuterių!

2.      Tinkama erdvė kompiuteriui
Dažnai atrodo, kad nešiojami kompiuteriai turėtų būti visada po ranka, kad namuose jiems nėra skiriama vieta, kur jie dažniausiai laikomi. Tai yra blogas įprotis, kadangi verta namuose įsirengti specialią naršymo erdvę. Ne tik dėl paties žmogaus sveikatos, tačiau ir dėl įrangos funkcionalumo.

Specialistai gana dažnai teigia, kad tenka valyti kompiuterio korpusą taip pat ir ventiliavimo angas, kadangi nuolatinai keičiama vieta, ypač naršymas lovoje – blogas pasirinkimas. Žinoma, reikalingas ir reguliarus aušinimo vietų valymas. Geriausia – kartą per metus.

3.      Programos, kurios rūpinasi kompiuteriu
Galiausiai, taip pat reikalingos ir specialios programos, kurios gali pasirūpinti, kad Jūsų kompiuteris bus apsaugotas nuo dažniausiai internete sklandančių virusų. Specialios antivirusinės programos gali nieko nekainuoti arba būti apmokestinamos minimaliu mėnesiu mokesčiu į kurį investuoti – verta.

Kuo daugiau dėmesio bus skiriama kompiuteriui – tuo jis ilgiau tarnaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>