Adrenaliną sukeliančios pramogos

Adrenaliną sukeliančios pramogos

Adrenalino fanatikas – tai žmogus, kuriam patinka dalyvauti veikloje, skatinančioje epinefrino išsiskyrimą, kuris paprastai vadinamas adrenalino antplūdžiu. Jiems dažnai patiks dalyvauti jaudinančioje, įdomioje ar intensyvioje veikloje. Tai yra terminas, apibūdinantis šiuos žmones, tačiau tai nėra medicininis apibrėžimas. Panašūs terminai apima „jaudulio ieškotojas“ ir „drąsus“. Adrenalino mėgėjai mėgaujasi įvairia veikla, įskaitant ekstremalų sportą, jaudinančius potyrius ir pavojingus užsiėmimus. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau. Adrenalinas. Šis hormonas sukelia kūno oro kanalų išsiplėtimą, todėl jų raumenys gauna didesnį deguonies kiekį. Adrenalino fanatikas, kuris mėgaujasi pojūčiu, kurį sukelia epinefrino išsiskyrimas. Todėl jie dažnai dalyvauja jaudinančioje ar įdomioje veikloje, pavyzdžiui: ekstremalios sporto šakos, tokios kaip snieglenčių sportas, važiavimas kalnų dviračiais ar važinėjimas motociklu, jaudinanti veikla, tokia kaip šuolis su parašiutu, plaukimas plaustais ar šuolis su guma, važiuojant kalneliais ir kitais pasivažinėjimais, dalyvaujantys tokiuose pomėgiuose kaip nardymas rykliuose ar audros vaikymasis. Tai vadinamas ekstremalus sportas. Ekstremalios pramogos Lietuvoje taip pat yra populiarios. Tai aktyvios pramogos lauke, sportas su automobiliais ir sportas miškuose.

Jei esate įspūdžių ieškotojas, šis straipsnis skirtas jums. Surinkome keletą geriausių adrenalino veiklų visame pasaulyje, kad galėtumėte išbandyti savo ribas. Skaitykite toliau, mėgaukitės ir vėl pasiruoškite gyventi ant ribos. Ledo kroso kartingas. Sukite ir pasukite žaisdami ledo kroso kartingus, kurių metu sėdate už vairo ir pasirenkate techniką, kai naršote ledo trasą. Kiekvienas gali sumažinti mastelį lygiu keliu, tačiau tikras jaudulys kyla važiuojant užšalusiais ežerais pirmyn, atgal ir į šoną! Važiavimas kalnų dviračiais. Yra tik vienas kelias – žemyn, žemyn, žemyn. Bent jau taip, jei šokate ant kalnų dviračio, kad patirtumėte kalnų lenktynes. Jos vyksta kasmet nuo 1995 m.  slidinėjimo kurorte Prancūzijos Alpėse. Bobslėjaus važiavimas. Ieškote tikros adrenalino kupinos patirties? Bobslėjus yra viena iš populiariausių ekstremalių sporto šakų ir apima nusileidimą siaura ledine trasa gravitacinėmis rogėmis. Yra įvairių bobslėjaus lygių ir tai gali būti atliekama keliose vietose – iš kai kurių atsiveria įspūdingi vaizdai. Heli-slidinėjimas. Heli slidinėjimas yra vienas geriausių adrenalino užsiėmimų, kurį galite patirti ant kalno, tačiau jis nėra skirtas silpniems žmonėms. Kalnų slidinėjimas yra vienas dalykas; tai visiškai naujas lygis, kai tai darote išlipdami iš sraigtasparnio propelerio. Nuslyskite į dykumą, nes sraigtasparnis nuves jus į kalnuotas viršukalnes, kurių nepasieksite įprastu keltuvu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>