buhalterijos paslaugos

Ar jums reikalingos buhalterijos paslaugos?

Jei jūs turite savo verslą, ruošiatės steigti įmonę, ar dirbate su individualios veiklos pažyma, su buhalterija jums tenka susidurti beveik kasdien. Kiekvienas savarankiškai dirbantis ar atstovaujantis įmonę žmogus išrašo sąskaitas, o kartais atlieka ir dar sudėtingesnes operacijas. Jei jums kyla mintis – „galbūt man reikalingos buhalterijos paslaugos?“, mes jums patarsime, kada verta kreiptis į profesionalius buhalterius.

Jei esate įmonės savininkas

Uždarųjų akcinių bendrovių, mažųjų bendrijų ar individualių įmonių buhalterinės apskaitos operacijos yra plataus spektro, pradedant pirminių apskaitos dokumentų rengimu, ir baigiant metinių deklaracijų Sodrai ir VMI paruošimu. Nors ir menka klaidelė šiuose dokumentuose gali turėti žalingų pasekmių įmonės veiklai. Tad jei esate įmonės savininkas, jos buhalterinę apskaitą verčiau patikėti atsakingam buhalteriui.

Jei planuojate steigti įmonę

Nusprendus pradėti nuosavą verslą ir įsteigti įmonę, tikriausiai vienas pirmųjų klausimų būna – kurią įmonės teisinę formą pasirinkti – uždarąją akcinę bendrovę, mažąją bendriją ar individualią įmonę. Buhalteris, paaiškindamas šių įmonių rūšių skirtumus, padės jums priimti labiausiai tinkantį sprendimą. Pradėjus įmonės registravimo procesą, buhalterio paslaugos taip pat naudingos. Pildant įmonės steigimo dokumentus buhalteriui, visuomet žinosite kad tai buvo atlikta teisingai, o pats įmonės steigimo procesas vyks sklandžiau ir greičiau.

Jei vadovaujate stambiai įmonei

Kai kurios buhalterinės įmonės teikia automatinio sąskaitų – faktūrų nuskaitymo ir duomenų fiksavimo paslaugas. Jos ypač naudingos stambioms įmonėms, kurių apskaitos dokumentų kiekiai yra labai dideli. Naudojant šias sistemas žymiai sutrumpinamas sąskaitų – faktūrų apdorojimo laikas, duomenys automatiškai kaupiami, bei sudaroma galimybė atsakingiems įmonės darbuotojams prisijungti prie sistemos iš bet kurios vietos ir įrenginio. Ši sistema palengvina apskaitą, spartina su dokumentų tvirtinimu susijusias operacijas ir optimizuoja įmonės veiklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>