sfvsg

Ar KASKO draudimas yra visagalis?

Jeigu turite transporto priemonę – tokiu atveju turite prisiimti atsakomybę, kad esate ne vienas kelyje ir kartais įvykę auto įvykiai gali pareikalauti iš Jūsų papildomų investicijų. Tokiu atveju geriausias yra KASKO draudimas, kadangi jis sėkmingai padengs didžiąją dalį atsiradusi išlaidų, daugelių atveju – visas.

Žinoma, kai kuriems atrodo, kad KASKO draudimas yra brangus. Nuo ko priklauso automobilio draudimo kaina ir ar tikrai KASKO draudimas yra visagalis, galintis padengti bet kokias išlaidas – toliau skaitykite šiame straipsnyje.

Nuo ko priklauso automobilio draudimo kaina?

•Vienas svarbiausių niuansų yra Jūsų transporto priemonės pagaminimo metai. Suprantama, kad kuo transporto priemonė yra naujesnė – tuo pats draudimas kainuoja brangiau.
•Retas žino, tačiau daugeliu atveju yra įvertinama ir variklio galia. Paprasčiausiai, galingesni automobiliai turi didesnę tikimybę pakliūti į avariją, tad dažniausiai draudimas jiems kainuoja daugiau.
•Taip pat įvertinama ir vairavimo patirtis. Ne veltui Lietuvoje gaji praktika, kad draudimas užrašomas ant to asmens, artimojo, kuris turi ilgesnį vairavimo stažą.
•Taip pat pasižiūrima ir vairuotojo istorija. Paprasčiausiai įvertinama, ar jis geras vairuotojas, ar yra linkęs vairuoti neatsakingai.
•Taip pat įvertinama, ar draudimas reikalingas tik Lietuvoje, ar jis galios ir tokiu atveju, jeigu vyksite į užsienio šalis.

Kokias išlaidas dengia KASKO?

KASKO drausimas išties padengia išlaidas susijusias su labai daug transporto priemonės problemų. Pradedant avarijomis ir tęsiant link stichinių nelaimių sukeltų problemų, taip pat, vandalizmo atvejų, kuomet mašina buvo sugadinta paprasčiausiai stovėdama savo kieme. Būtent šis universalumas dažniausiai ir nulemia, kad žmonės taip mielai naudojasi KASKO draudimo privalumais ir džiaugiasi, kad jis suteikia galimybę jaustis visiškai saugiems.

Kuo daugiau niuansų įvertinsite – tuo geriau poreikius tenkinantį draudimą pavyks susirasti. Leiskite sau jaustis visiškai saugiu ir naudotis tik geriausios kokybės draudimu, kurio kaina, palyginus su nauda, gana maža.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>