Ar sudėtinga įsirengti dujų katilą namuose

Ar sudėtinga įsirengti dujų katilą namuose?

Šiuolaikinės technologijos gali pasiūlyti net keletą šildymo būdų. Vienas iš pastaruoju metu populiariausių yra šildymas dujomis naudojant dujinį katilą. Šis būsto šildymo būdas vertinamas dėl ekonomiškumo (šildymas dujomis yra vienas iš pigiausių) bei dėl to, kad dujiniams katilams nereikalinga nuolatinė priežiūra. Įsigijus dujinį katilą sekantis iškylantis klausimas – jo įrengimas. Jei jūsų namuose jau yra įrengtas dujų įvadas, dujinio katilo pajungimas nėra sudėtingas. Tačiau vis tiek šį darbą geriau patikėti profesionalams ir būti ramiems, kad dujinis katilas pajungtas teisingai ir šildymo procesas bus saugus ir sklandus. Vieni iš šildymo sistemų montavimo srities lyderių yra įmonė „Adma“. Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas, profesionalias konsultacijas, paslaugų kainas ir patarimus rasite internetinėje svetainėje adma.lt . O mes atsakome į dažniausiai kylančius klausimus planuojant įsirengti dujinį katilą.

● Kur galima įrengti?
Dujinio katilo įrengimui nėra būtina atskira patalpa, tačiau erdvė, kurioje bus katilas turi atitikti kai kuriuos reikalavimus. Patalpoje privalo būti langas, o patalpos aukštis turi būti ne mažesnis negu 2,2 m. Jei patalpoje nėra įrengtos dujų nuotėkio signalizacijos bei automatinio dujų išjungimo, lango dydis taip pat turi atitikti nustatytas normas.

● Ar būtinas dūmtraukis/ kaminas?
Taip, norint įsirengti dujinį katilą, dūmtraukis ir kaminas yra būtinas. Yra keletas dūmtraukių ir jų pajungimo rūšių. Priklausomai nuo to, kur bus jungiamas dujinis katilas (gyvenamojoje patalpoje ar ne), ar namuose bus vienas ar keli dujiniai katilai bei kitų rodiklių, parenkamas labiausiai tinkamas dūmtraukio ir kamino montavimo variantas.

● Kokia kaina?
Dujinio šildymo įrengimo kainą sudaro dujinio katilo kaina ir montavimo bei pajungimo darbų kaina. Pačio katilo kaina priklauso nuo modelio, techninių savybių ir pan. Montavimo išlaidos skaičiuojamos atsižvelgiant į daugybę rodiklių, tokių kaip dujinio katilo rūšis, šildymo sistemos tipas ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>