Ar verta įamžinti pirmąjį vestuvių šokį?

Pirmasis jaunųjų vestuvių šokis visada būna labai jausmingas, nedrąsus, padaroma daug klaidų iš susijaudinimo stebint dideliam būriui svečių.  Tik iš anksto pasiruošę ir daug kartų repetavę gali tikėtis gerų rezultatų, bet geriausia atsiduoti likimui ir elgtis natūraliai taip kaip esate įpratę. Pirmasis jaunųjų šokis yra vienas romantiškiausių gyvenimo akimirkų, todėl visada prieš renkantis galima peržiurėtį vestuvių fotografų top 10 – uką.

Jei mėgstate šokti ir mokate įvairius šokių stilius jums tai atlikti nebus sudėtinga, tereikia energijos, plastiškų judesių ir dar keletos gražių triukų kurie sužavėtų susirinkusiuosius ir sukeltų audringus plojimus. Nelengva visų akivaizdoje parodyti šokio sugebėjimus vilkint kostiumą ar ilgą suknelę tačiau vieną vestuvių šokį kurį teko matyti man įsirėžė giliai į atmintį.

Pasirinkite mėgstamą muziką

Man patinka įvairi muzika ir šokių stiliai, tačiau pati gražiausia daina tai kino filmo Purvini šokiai pagrindinis garso takelis Time of my life. Vieną kartą teko dalyvauti vestuvėse kurios vyko Ispanijoje labai gražioje vietoje ant jūros kranto. Net sapne negalėjau įsivaizduoti kad viskas bus taip paprasta, bet skoninga ir įspūdinga. Šis vestuvių šokis nebuvo planuotas ir įvyko spontaniškai.

Pasigirdus dainos pirmiesiems akordams iš vandens rankose laikydamas savo mylimąja ant rankų pasirodė dailaus kūno sudėjimo jaunikis vilkintis tik baltomis trumpikėmis. Šokis akimirksniu tarsi užbūrė visus ir minia draugų, giminių ir pažįstamų netrukus ėmė plotį į taktą ir linksėti pritardami. Atsirado ne vienas norintis įamžinti šį gražų reginį savo išmaniajame telefone.

Elegantiški judesiai, vandens purslai ir subtilūs žvilgniai ėmė kaitinti atmosferą dar labiau, nereikėjo nei įmantrių triukų nei dirbtinai suvaidintų šokio scsenų. Viskas vyko tikrai taip kaip kine ir galėjai pajausti tikrąją meilę, gerą nuotaiką, draugiškumo atmosferą plazdenančią ore. Tai kokios šiltos, tikros emocijos ir visuotinė euforija buvo apėmusi ant jūros kranto susirinkusiuosius sunku išreikšti žodžiais, netrūko susižavėjimo šūksnių, švilpimo bei gėlių žiedų po kojomis.

Pradžiuginsite artimuosius

Jaunųjų tėvai ir kiti vyresnio amžiaus žmonės negalėjo sulaikyti džiaugsmo ašarų. Netrukus visi, ir jauni ir seni nusimetę drabužius puolė į šiltą jūros vandenį šokti kartu su jaunaisiais, apsikabinę iš laimės sveikino vieni kitus. Vestuvių šventė tęsėsi visą naktį, dar ilgai kopose degė laužai ir skambėjo muzika, visi gurkšnojo šampaną, kalbėjosi ir dar ilgai šoko. Tai buvo pačios nuostabiausios vestuvės ir gražiausias vestuvių šokis kurį kada nors esu mačiusi savo gyvenime.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>