Automatinių vartų privalumai

Automatinių vartų privalumai

Prieš kelias dešimtis metų naudoti mechaniniai kiemo ar garažo vartai pastaruoju metu tampa vis rečiau kur matomi. Juos baigia pakeisti patogi naujovė – automatiniai vartai. Įvairaus dizaino, ilgaamžiai, patvarūs, automatiškai atsidarantys ir užsidarantys vartai tampa kone neatsiejama naujos statybos namų dalimi. O ir senesnių gyvenamųjų būstų savininkai dažnai pasinaudoja šia naujove. Kokios priežastys skatina įsirengti automatinius vartus ir kokie jų privalumai? Štai atsakymai!

● Patogumas
Šiais laikais, kai dažnai skubame ir vertiname kiekvieną minutę, garažo vartų atidarymas, o išvažiavus išlipimas iš mašinos juos uždaryti, mums tampa nereiklalingu laiko gaišimu. Automatiškai atsidarantys ir užsidarantys vartai kiekvieną rytą mums leidžia sutaupyti kelias brangias minutes ir išvengti streso skubant.

● Nuotolinis valdymas
Automatinius vartus galite valdyti ne tik būdami netoli jų. Juk labai patogu, pavyzdžiui, reikalui esant atidaryti ar uždaryti garažo vartus net neišeinant iš namų. Nuotolinio valdymo pulteliai vartams suteikia galimybę valdyti vartus per nustatytą atstumą. Tai šiems vartais duoda dar daugiau patogaus naudojimo privalumų.

● Saugumas
Automatiniai vartai yra daug sunkiau įveikiami įsilaužėliams negu mechaniniai vartai. Tad sumontavę automatinius kiemo ar garažo vartus taip pat ir padidinate savo nuosavybės saugumą.

● Patvarumas
Patikimi automatinių vartų gamintojai naudoja tik ilgaamžes ir tvirtas medžiagas. Dažniausiai automatiniams vartams suteikiama ilgai trunkanti, apie 10 metų garantija. Žinoma, kad nieko nėra amžino ir automatika taip pat kartais sugenda. Tačiau automatinių vartų remontas, jei garantinio aptarnavimo laikotarpis jau pasibaigęs, yra pakankamai nebrangus ir greitai atliekamas. Kartais tereikia pakeisti vieną detalę ir vartai vėl veikia nepriekaištingai.

Be šių privalumų verta paminėti, kad automatiniai vartai, nors ir nepasižymi išskirtinių dizainų variantais, tačiau kiekvienam namui suteikia tvarkingumo ir estetikos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>