Elektromobilių įkrovimas – prie Jūsų namų

Elektromobilių įkrovimas – prie Jūsų namų

Populiarėjant elektromobiliams Lietuvoje valdžia stengiasi įdiegti kuo daugiau stotelių, kuriose pasikrovimas būtų greitas ir labai pigus arba nemokamas. Tiesa, mažėja ne tik transporto priemonių kainos, tačiau ir pačių stotelių, kurios vis dažniau perkamos savoms reikmėms. Tai susiję su saugumu, ramumu, kad kai reikės – mašina bus visada pakrauta.

Plačiau apie elektromobilių stoteles galite skaityti čia: https://bds.lt/diagnostikos-iranga/elektromobiliu-ikrovimo-stoteles. Ir nors tokiu atveju už auto pakrovimą reikia mokėti patiems, visgi, daugeliui žmonių svarbiau saugumas, tad ir įsigijimas – apsimoka. (daugiau…)

Skaityti toliau

Sėdynių užvalkalų pasirinkimas gairės

Sėdynių užvalkalų pasirinkimas: gairės

Jeigu anksčiau transporto priemonė buvo skirta tik greitam atstumų įveikimui, tai šiuo metu žmonės perka ne tik techniškai tvarkingas, tačiau taip pat ir estetiškai patrauklias mašinas. Salone daugiausia dėmesio reikia skirti sėdynėms, kurios dažniausiai apvilktos specialiu užvalkalu, kuris nusiima ir gali būti plaunamas tada, kai jau to reikia.

O kadangi automobilių sėdynių užvalkalai yra labai įvairūs – pateiksime kelias gaires, kurios, tikimės, padės Jums rasti labiausiai poreikius patenkinančius apdangalus. (daugiau…)

Skaityti toliau

25_Automobilių nuoma Kauno oro uoste

Automobilių nuoma Kauno oro uoste

Automobilių nuomos paslaugas teikiančių bendrovių Lietuvoje gausu, tačiau norint išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį variantą, atrodo, ne mažas galvos skausmas. Tačiau nėra viskas taip sudėtinga, kaip iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti. Į paiešką įvedus frazę „automobilių nuoma“, galima rasti nemažą šūsnį rezultatų, bet ne visi gali pasirodyti mums tinkami. (daugiau…)

Skaityti toliau

mazas-itrukimas-automobilio-stikle-pavojus-jums

Mažas įtrūkimas automobilio stikle – pavojus jums

Jei manote, kad mažas įtrūkimas priekiniame automobilio yra dėmesio neverta problema, perskaitykite šį straipsnį. Čia apžvelgsime, kodėl tai gali būti pavojinga jums ir aplinkiniams. Tik nežinantys arba žmonės lengvabūdžiai gali manyti, kad tai nepavojinga. Avarijų keliuose kasmet įvyksta tiek daug, jog mokslininkai turi medžiagos daugiau nei pakankamai išanalizuoti ir suprasti kodėl mažas stiklo įtrūkimas yra labai pavojingas vairuojant automobilį. Statistika kalba faktais – net 4 procentai eismo įvykių kyla dėl blogo matomumo kurį sąlygoja sugadinti stiklai. (daugiau…)

Skaityti toliau

Automatinių vartų privalumai

Automatinių vartų privalumai

Prieš kelias dešimtis metų naudoti mechaniniai kiemo ar garažo vartai pastaruoju metu tampa vis rečiau kur matomi. Juos baigia pakeisti patogi naujovė – automatiniai vartai. Įvairaus dizaino, ilgaamžiai, patvarūs, automatiškai atsidarantys ir užsidarantys vartai tampa kone neatsiejama naujos statybos namų dalimi. O ir senesnių gyvenamųjų būstų savininkai dažnai pasinaudoja šia naujove. Kokios priežastys skatina įsirengti automatinius vartus ir kokie jų privalumai? Štai atsakymai! (daugiau…)

Skaityti toliau

ziemines padangos

Ar saugu? Reikalavimai automobilio priekabos padangoms žiemą

Ar privalomos žieminės padangos lengvojo automobilio priekaboms? Šis klausimas atėjus lapkričio mėnesio pradžiai verčia prisiminti kelių eismo taisykles daugelį vairuotojų. Informacijos ieškoma internete, skambinama draugams ir į padangų remonto dirbtuves ir dar begalė variantų.

Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos reikalavimuose nurodyta kad žieminės arba visam sezonui skirtos padangos privalo būti montuojamos tik ant priekabų kuris turi stabdžių sistemą tačiau kodėl to nereikalaujama paprastoms vienaašėms priekaboms kurių ilgis gali būti net ir 3,5 metro tai sunku paaiškinti. Sunku būtų įsivaizduoti 1 ar 1,5 tonos kroviniu pakrautą priekabą važiuojant stabiliai su vasarinėmis ar universaliomis padangomis žiemą. (daugiau…)

Skaityti toliau

akumuliatoriai akcija

Patikrinti būdai prailginti akumuliatoriaus tarnavimo laiką

Be akumuliatoriaus tiekiamos energijos neužvestume automobilio. Šioje plastikinėje talpoje vykstanti cheminė reakcija virsta elektros energija, jos užtenka kiekvieną rytą bent 4 metus. Čia turime omenyje gero gamintojo pagal automobilio technines charakteristikas parinktą akumuliatoriaus modelį kuris eksploatuojamas normaliomis sąlygomis. Akumuliatoriaus veikimo laikui didelę įtaką turi išoriniai veiksniai ir naudotojo įpročiai, šiai automobilio daliai negerai nei tuomet kai labai karšta nei žiemą kai labai šalta. Kiekvienas akumuliatorius turi savo apytikslį tarnavimo laiką ir jo prailginti dvigubai tikrai nepavyks nebent naudotumėte labai retai ir tik šiltuoju metų laiku. Vieną ką galite padaryti yra tai kad nuo jūsų naudojimo ir priežiūros priklauso ar jo nereikės keisti anksčiau laiko. Kaip reikia prižiūrėti akumuliatorių kad jis tarnautų ilgiau? (daugiau…)

Skaityti toliau