25_Automobilių nuoma Kauno oro uoste

Automobilių nuoma Kauno oro uoste

Automobilių nuomos paslaugas teikiančių bendrovių Lietuvoje gausu, tačiau norint išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį variantą, atrodo, ne mažas galvos skausmas. Tačiau nėra viskas taip sudėtinga, kaip iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti. Į paiešką įvedus frazę „automobilių nuoma“, galima rasti nemažą šūsnį rezultatų, bet ne visi gali pasirodyti mums tinkami.

Jeigu nusprendėte ieškoti automobilio nuomai, geriausia rinktis ne pavienes paslaugas teikiančių įmonių svetaines. Pasirinkę automobilių nuomos platformą, joje rasite žymiai didesnį daugelio bendrovių siūlomų automobilių pasirinkimą įvairiuose miestuose. Taip galėsite palyginti skirtingas kainas, pasirinkti patį geriausią automobilį savo poreikiams ir iš anksto jį rezervuoti nuotoliniu būdu.

Ne paslaptis, kad didžiausia nuomojamų automobilių paklausa yra didmiesčiuose bei tuose miestuose, kuriuose yra įsikūrę oro uostai. Pagal poreikį jums automobilis gali būti pristatomas į oro uostą ar paimamas iš oro uosto Kaune, Vilniuje ar Palangoje. Taip pat ir iš/į bet kurią kitą vietą, pagal pageidavimą ir susitarimą. O pasikeitus situacijai galite pakeisti ne tik vietą, bet ir patį automobilį, laiką ar visiškai atšaukti savo užsakymą. Žinoma, jeigu iki jūsų rezervacijoje nurodyto atsiėmimo laiko liko ne mažesnis, nei sąlygose nurodytas valandų skaičius.

Nuomojantis automobilį oro uoste, jums nereikės galvoti apie tai, kad jūsų lėktuvas leidžiasi vidurnaktį, nes automobilį atsiimti galite bet kuriuo metu. Tiesa, net jei ir rezervavote automobilį nuotoliniu būdu, atvykus į oro uostą, jums reikės nueiti iki nuomos punkto ir pasirašyti nuomos dokumentus. Kauno oro uoste automobilių nuomos punktą rasite išėję iš oro uosto terminalo, o automobilį pasiimsite iš šalia esančios aikštelės. Grąžindami automobilį oro uoste, jį pastatysite taip pat toje pačioje aikštelėje, tačiau automobilio grąžinimas galimas iš ten, kur jums patogiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>