Bernvakaris – pasilinksminimas prieš vestuves

bernvakarisBernvakaris – tai senas vyriškas vestuvinis paprotys, kuris jau turi savo susiformavusias tradicijas ir įvairius būdus jį švęsti. Per bernvakarį jaunikis atsisveikina su vienišiaus gyvenimu, ir atšvenčia jį taip, kad šis paskutinis vakaras jaunos jaunystės jis prisimintų ilgą laiką.
Tradiciškai skaitosi, kad bernvakarius švenčia naktį prieš vestuves, bet greičiausiai tai mitas. Po bemiegės bernvakario nakties, vestuvės atrodys begalinės, ir pirmoji vestuvinė naktis greičiausiai nesuteiktų jokio džiaugsmo, o taptų giliu miegu negu mylėjimosi džiaugsmu. Todėl, organizuojant bernvakarį, jaunikis turi pasirinkti datą likus kelioms dienoms iki vestuvių. Idealiai būtų, jog tai galėtų būti paskutinis savaitgalis prieš vestuves, kai pramogų įstaigos gali pasiūlyti didelį pasirinkimą įvairių šou. Yra keletas būdų, kaip atšvęsti nepamirštamą bernvakarį. Pats paprasčiausias būdas – tai organizuoti vakarėlį namuose. Nevaržomiems žmonėms vienas iš variantų – žvejyba ar medžioklė su draugais. Galima taip pat nueiti į pirtį ar pasimėgauti masažo seansu. Na, o tie, kas mano, kad bernvakaryje būtinai turi būti ir merginos, gali praleisti laiką naktiniame striptizo klube, kuriame visada yra daug striptizo šokėjų. Daugelis šalių turi savų ypatumų kaip švęsti bernvakarį. JAV, pavyzdžiui, bernvakarius švenčia jau daug metų, todėl jo schema atidirbta iki smulkmenų. Jei moterų rate mergvakarius švenčia šiek tiek ramiau, tačiau vyrai dėl bernvakarių netgi pasiryžę jį švęsti kitoj valstijoj ar net kitoje šalyje. Rusijoje bernvakarius švenčia , kaip taisyklė, jau nustatytu keliu: tai alkoholinių gėrimų ir striptizo gausa. Tačiau pastaraisiais metais jaunimas tolsta nuo šios „tradicijos“ ir bernvakarius paverčia organizuotais vakarėliais.
Baltijos šalys, taip pat, galima sakyti, tai Meka Europos jaunikiams, kuriuos tuoj nutemps iki altoriaus. Vilniuje, Rygoje, Taline gana pigūs alkoholiniai gėrimai, daug gražių merginų (įskaitant blondines!).

O ką daryti su striptizo šokėjomis? Atrodo be jų bernvakaris – ne bernvakaris, bet ir peržengti erotikos ribas baisoka prieš santuoką. Apskritai, jaunikiui geriau vadovautis taisykle „žiūrėti galima – rankomis liesti ne – ne“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>