Dovanos Valentino dienos proga – išliekamąją vertę turintys pasiūlymai

dovana-kelioneValentino diena – ilgametė tradicija, kuri yra ypač aktuali be meilės gyventi negalinčioms poroms. Būtent šioms poroms šiandien ir pagelbėsime, aptardami keletą originalių dovanų Valentino dienos proga idėjų.

Kūryba
Norite ne banalios, o reikšmingos dovanos, kuri turėtų išliekamąją vertę? Tuomet asmeninės kūrybos dovanojimas antrajai pusei yra neabejotinai pats geriausias pasirinkimas iš visų galimų. Taip, daugelis iš kart atsisakys bet kokių minčių apie kūrybą savo mylimam žmogui manydamas, jog kurti jis nesugeba – nei eilėraščių ar poemų, nei dainų. Bet tai ir neturėtų būti tobulai nugludintas kūrinys, kuris patiktų visiems – jums tereikia kažko, kas patiktų vieninteliam žmogui. Tad nekritikuokite savo kūrybinių gabumų bei vieną vakarą skirkite bandymui į žodžius ar muziką sudėti tikruosius savo jausmus konkrečiam žmogui. Patikėkite – tai bus dovana, kuri turės ne tik puikų momentinį efektą, bet ir milžinišką išliekamąją vertę, dovaną gavusiam žmogui dovanos svarbą išlaikančią iki pat paskutinių gyvenimo dienų.

Kelionė
Kelionė – dovana, kuri, iš pirmo žvilgsnio, didesnės išliekamosios vertės neturi. Juk kelionei atėjus ir praėjus finansiniai nuostoliai bus akivaizdūs, o vertė sunkiai regima, kai tuo tarpu antrajai pusei padovanojus lėkščių komplektą jo teikiamą naudą regėtumėte praktiškai kasdien. Bet ar tikrai praktinis daiktų naudojimas yra reali išliekamoji vertė? Viskas priklauso nuo kiekvieno žmogaus požiūrio, tad jei nelaikote savęs materialistu, kelionė turėtų būti išties puikus dovanos Valentino dienos proga pasirinkimas. Taip, realios naudos kelionės nesuteikia, bet jos stipriai įsirėžia į žmogaus atmintį bei iš jos neišsitrina praktiškai iki pat gyvenimo pabaigos. Nepamirškime to, jog su savo antrąja puse keliausite kartu, tad į jos atmintį įsirėš ne tik pati kelionė, bet ir jūs, kas taps puikiu būdu sustiprinti jūsų tarpusavio santykius bei prieraišumą.

One thought on “Dovanos Valentino dienos proga – išliekamąją vertę turintys pasiūlymai

  1. Gauti kelionę ir gėlių puokštę manau būtų geriausia dovana valentino dienai. Tie prisiminimai kurie liktų atostogaujant kartu. Greičiausiai tai būtų kiekvienos moters svajonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>