Dovanų idėjos įkurtuvėms

Dovanų idėjos įkurtuvėms

Ar esate pasiruošę pagaliau apsilankyti naujakurio namuose ir susimąstėtė, ką padovanoti įkurtuvių proga? Tuomet šis straipsnis tikrai skirtas jums. Čia rasite atsakymus, kaip išsirinkti tinkamiausius daiktus bei specialiai atrinktas originalias dovanų idėjas naujiems namų šeimininkams. Laikas malonioms paieškoms – kokia ta ypatinga dovana įkurtuvių proga?

Tinkama įkurtuvių dovana – kaip nesuklysti renkantis?

Pirmas žingsnis – greiti, bet svarbūs „namų darbai“: įvertinkite naujų namų stilių ir šeimininko pageidavimus, kad dovanos įkurtuvėms būtų pasirinktos tinkamai. Dar prieš pradedant dairytis į konkretų gaminį, interjero dizaineriai rekomenduoja apsvarstyti keletą pagrindinių aspektų.

Apgalvota staigmena ir tikras norų išsipildymas

Tokiu atveju gali būti du atvejai – dovanų sąrašą pateikia patys naujakuriai arba kiekvienas svečias išsirenka sau patikusias smulkmenas. Beje, verta pastebėti, kad pastarasis variantas Lietuvoje vis dar populiaresnis, paliekantis džiuginančią intrigą. Nuo ko pradėti šioje situacijoje? Verta skirti šiek tiek laiko pamąstyti apie kokybiškas interjero detales, nes ieškant „kažko“ gali prireikti daug laiko ir nereikalingų paskutinės minutės dovanų. Rinkitės su tikslu ir neieškokite neturėdami bent minimalaus galimų variantų vadovo. Neapsisprendėte? Tiesiog paklauskite savo draugų.

Svarbu aptarti, kokias dovanas įteiks kiti draugai įsikūrimo metu

Ar žinote, kas dalyvaus įkurtuvių šventėje, ar pažįstate naujakurių draugų? Verta atlikti nedidelę apklausą, kad sužinotumėte, kokių staigmenų planuoja kiti. Taip išvengiama ne tik vienodų, bet tą pačią paskirtį atliekančių daiktų. Be to, vienos prekės išrinkimas iš kelių yra efektyvus būdas galbūt net pasisemti idėjų – galite pabandyti papildyti kitų žmonių pasirinkimą. Jei dauguma žmonių teikia pirmenybę praktiškiems sprendimams, ieškokite originalių dekoracijų. Pavyzdžiui, dovanodami namų apyvokos daiktus nustebinkite visus eklektiškomis, ryškiomis dirbtinėmis gėlėmis.

Įsikūrimo dovana ir išliekamoji vertė

Norite nustebinti ir išlikti funkcionalus? Rekomenduojama apsvarstyti ilgalaikę vertę turinčius produktus. Pasirinkite, pavyzdžiui, nišinius namų kvapus – turintiems nepaprastą uoslę, kvapas suteiks naujiems namams nepakartojamo žavesio, kuris džiugins ilgai. Jei dovanojate maistą, sudėkite juos į vieną iš dizainerių dekoruotų indų. Rinkdamiesi kvapą namams atkreipkite dėmesį į stilius, nuotaikas ir savo draugų asmenybes. Atraskite klasikinio interjero atmosferą, taip pat natūralų minimalistinį interjerą. Nepaisant to, šios dovanos nereikia bijoti – aromatai yra keičiami ir vienas kitą papildo, o stilingas indelis tarnaus ilgai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>