Drabužių demių valymas ką privaloma žinoti

Drabužių dėmių valymas: ką privaloma žinoti?

Dėmių valymas visada reikalauja kantrybės ir visada kyla klausimas koks dėmių valiklis bus tinkamas? Išeinate vakarieniauti ir ant baltos suknelės numetate padažu apteptą šakutę. Žaidi lauke ir supranti, kad tavo kelius dengia žolės dėmės. Jūs padovanojate savo mylimajam kelis papildomus bučinius, bet palikote lūpų dažus ant jo apykaklės. Tos, atrodytų, neįmanomos dėmės – raudonasis vynas, kraujas, arbata – nėra tokios kietos, kai jas puolate tinkamu kampu. Turime keletą patarimų ir gudrybių, kaip pašalinti tas nepageidaujamas dėmes tiesiai nuo jūsų audinių. Svarbu pažymėti, kad ne visi pataisymai veikia kiekvieną kartą, todėl nepasiduokite visiškai, jei konkretus valiklis nepašalina dėmės iki galo. Stenkitės toliau – tikėtina, kad ilgainiui taktika pasiteisins. Kita pagrindinė dėmių šalinimo taisyklė – niekada, niekada neplaukite drabužio per šildomą džiovintuvą, nebent esate visiškai tikri, kad dėmės pašalintos. Taip darydami dėmė tik sustings ir taps nuolatine, erzinančia jūsų gyvenimo dalimi.

Dėmių valiklis

Raudonasis vynas ar pomidorų sriuba tiesiog nedera prie aprangos, kurią taip kruopščiai dedate tam ypatingam vakarui. Jei ką nors išsiliesite ant drabužių, kai esate lauke, nepanikuokite. Tiesiog atlikite kelis paprastus veiksmus, kad pašalintumėte tą varginantį dėmę! Pirma, niekada nešveiskite ir netrinkite išsiliejusios medžiagos. Vietoj to, atsargiai patrinkite baltu skudurėliu. Neturite balto audinio? Vienu žiupsneliu tiks gabalėlis baltos duonos – tai ypač naudinga, jei esate restorane! Aliejaus pagrindo dėmę, kaip ir nuo salotų padažo, taip pat galima tvarkyti naudojant prie stalo esančius ingredientus. Tiesiog pabarstykite jį druska, leiskite šiek tiek pastovėti ir tada nuvalykite prieskonius nuo drabužio. Ir pavyko! Druska turėjo sugerti aliejų.

Saku dėmiu valymas kaip ir žolės dėmės

Sakų dėmių valymas toks pat sunkiai įveikiamas kaip ir žolės dėmės, tačiau viskas yra pataisoma, tad nenusiminkite. Niekas taip nesumažina linksmybių iš beisbolo žaidimo, kaip negraži žolės dėmė. Jei susigraudinate pagalvoję, kad jūsų vaikai kieme siautėja dėl darbo, kurį vėliau turėsite įdėti į jų drabužius, daugiau nesijaudinkite. Žolės dėmės nėra tokios neįveikiamos, kaip atrodo. Vienas iš šauniausių būdų pašalinti žolės dėmes yra produktas, kurį turime visi – dantų pasta! Žolės dėmes ant drabužių galima pašalinti senu dantų šepetėliu ir paprasta balta dantų pasta; tik įsitikinkite, kad naudojate pastos veislę, o ne gelį. Išspauskite nedidelį kiekį dantų pastos ant dėmės, tada pamerkite dantų šepetėlį į švarų vandenį ir naudokite jį dėmei nuvalyti. Pakartokite šį procesą, jei reikia, kad išvalytumėte visas dėmes. Nuplaukite vietą ir išskalbkite drabužius kaip įprasta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>