Elektromobilių įkrovimas – prie Jūsų namų

Elektromobilių įkrovimas – prie Jūsų namų

Populiarėjant elektromobiliams Lietuvoje valdžia stengiasi įdiegti kuo daugiau stotelių, kuriose pasikrovimas būtų greitas ir labai pigus arba nemokamas. Tiesa, mažėja ne tik transporto priemonių kainos, tačiau ir pačių stotelių, kurios vis dažniau perkamos savoms reikmėms. Tai susiję su saugumu, ramumu, kad kai reikės – mašina bus visada pakrauta.

Plačiau apie elektromobilių stoteles galite skaityti čia: https://bds.lt/diagnostikos-iranga/elektromobiliu-ikrovimo-stoteles. Ir nors tokiu atveju už auto pakrovimą reikia mokėti patiems, visgi, daugeliui žmonių svarbiau saugumas, tad ir įsigijimas – apsimoka.

Kiekvienais metais – vis daugiau stotelių

Nors link savo namų stoteles montuoja vis daugiau žmonių, kadangi jie nori būti saugūs, tačiau taip pat auga ir tokių stotelių skaičius Lietuvoje, kadangi valdžia yra įsipareigojusi, kad suteiks visas reikalingas sąlygas tokio tipo transporto priemonių pirkimo didinimui.

Taip pat pastebima, kad šio tipo transporto priemones turintys asmenys dažniausiai renkasi ir KASKO draudimą, tad tai rodo jų supratimą apie didesnes investicijas į transporto priemonę, kurios sugrįžta atgal. Štai todėl ir įkrovimo stotelės – atsiperka. Paprasčiausiai kartą pradėjus vairuoti elektromobilį – nebeteks grįžti prie kito kuro mašinos, galiausiai, tikimasi, kad kelių dešimčių metų eigoje – kitos alternatyvos nei tik įkrovimas elektra – bus visiškai uždraustos.

Įkrovimo stotelių galimybės

Nors šiuo metu įkrovimo stotelės vis dažniau montuojamos greta daugiabučių, tačiau nuosavų namų savininkai, tie, kurie gyvena atokiau nuo miesto renkasi nuosavas įkrovimo stoteles, kurios padeda būti ramesniems ir tuo pačiu sutaupyti daug laiko, kur kas paprasčiau planuotis savo dieną.

Tendencijos tokios, kad vis daugiau stotelių bus įrengiama, tačiau taip pat ir kils kainomis, tad pasikrovimas namuose gali tapti kur kas pigesniu pasirinkimu. Jau nekalbant apie tai, kad tokios stotelės bus Jūsų kieme, garaže, kad ir kur matuosite. Tuomet galite būti ramus, kad visada turėsite energijos ir tuo pačiu transporto priemonė visada bus reikalingai pakrauta ir pasiruošusi važiuoti.
Jeigu Jus domina stotelės – tuomet siūlome konsultuotis su specialistais, kurių kompetencija bei patirtis leidžia klientams pasiūlyti tinkamiausio įrangos modelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>