Elektroninių cigarečių nauda

cigareteElektroninės cigaretės – tai vis labiau šiomis dienomis populiarėjanti 21-ojo amžiaus inovacija. Vis dėlto, kokios konkrečiai elektroninių cigarečių savybės lemia tokį spartų populiarumo augimą, kas leidžia netgi tikėtis, jog artimiausiais metais elektroninės cigaretes gali netgi aplenkti įprastas cigaretes populiarumą?

Mažesnė žala organizmui
Pirmasis elektroninių cigarečių privalumas yra mažesnė žala organizmui. Elektroninės cigaretės į žmogaus organizmą išskiria žymiai mažiau nikotino bei kitų kenksmingų medžiagų, kas leidžia tausoti sveikatą nemetant rūkyti.
 

Mažesnės išlaidos

Nors tai ir gali atrodyti keista, tačiau faktas, jog naudojantis
elektroninėmis cigaretėmis išleidžiama mažiau lėšų, yra teisingas. Nors elektroninė cigaretė kainuoja daugiau, tačiau sutaupyti leidžia tai, jog elektroninę cigaretę galime naudoti žymiai ilgesnį laiko tarpą. Kaip pavyzdžiui, pakelio cigarečių, nuolatos rūkant, užtenka maždaug pusei valandos. Tuo tarpu elektroninės cigaretės gali užtekti netgi pradedant nuo kelių valandų, iki keleto parų, priklausomai nuo elektroninės cigaretės, kas yra tikrai įspūdinga.

Patogus naudojimas
Nors daugelis žmonių ir įsivaizduoja, jog elektroninėmis cigaretėmis naudotis yra labai patogu, tačiau tai nėra tiesa. Taip, iš dalies jūs esate apriboti, kadangi norint naudotis elektronine cigarete reikia vienokio ar kitokio priėjimo prie elektros. Vis dėlto, tokių priėjimų šiomis dienomis galime rasti praktiškai bet kur, tad problemų naudojantis šia cigarete nekils nei namuose, nei vienokioje ar kitokioje viešoje vietoje.

Apibendrinant, taip, įprastos cigaretės vis dar yra populiaresnės už  elektronines.  Rūkymo „fanatikai“ džiaugiasi nebe pačiu rūkymo procesu, o gaunamu nikotino kiekiu, tad suprantama, jog įprastos cigaretės jiems yra geresnis pasirinkimas. Vis dėlto, realybė yra tokia, jog žmonės pastebėti elektroninių cigarečių naudą vis vien vienaip ar kitaip privalės, todėl tik laiko klausimas, kada elektroninės cigaretės pagal populiarumą aplenks įprastas cigaretes. Belieka tikėtis, kad taip įvyks kuo greičiau, nes elektroninių cigarečių naudojimas vietoj įprastų, gali išgelbėti ne vieno ir ne dviejų žmonių gyvybes.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>