Invazinė veido plastika, kam tai skirta?

veido modeliavimo priemonesAnkščiau buvo manoma, jog mimikos raukšles, suglebusią, raukšlėtą ar itin problematišką odą galima atjaunintini tik plastinės chirurgijos būdu – patempiant ją. Mokslas ir technologijos dideliais žingsniais žengia į priekį. Tad grožio industrijos naujovės nesiliauja musų džiuginti ir  stebinti.
Ne taip ir senai Lietuvoje buvo pradėtos naudoti veido modeliavimo priemonės su hialurono rūgšties užpildais. Vienas populiariausių ir plačiausiai naudojamų yra negyvulinės kilmės audinių užpildas Teosyal. Tai saugus, alerginių reakcijų nesukeliantis produktas. Rezultatai naudojant šią priemonę džiugina gana ilgai, nuo 6 iki 12 mėnesių (dažniausiai lūpoms), odai poveikis kiek ilgesnis – 1-2 metai. Vienas iš pagrindinių šios veido modeliavimo priemonės sąlyčio su oda rezultatų – gilus ir intensyvus drėkinimas.

Kontūrinė veido plastika skirta atkurti minkštuosius veido audinius arba juos papildyti, suteikti norimos apimties. Ši procedūra yra viena populiariausių ir plačiausiai naudojamų kosmetologijoje. Veido modeliavimas atliekamas norint:

  • pakoreguoti lūpų apimtį bei kontūrą;
  • sumažinti ne tik nosies ir lūpų raukšles, bet ir esančias tarp antakių;
  • sumažinti vertikalias raukšles virš lūpos;
  • padidinti skruostikaulius, smakrą;
  • pakoreguoti atrofinius randus;
  • atjauninti rankų plaštakas, veido, kaklo odą;
  • sumažinti akies išorinio kampo raukšles;
  • sumažinti skersines kaktos raukšles.

Pati procedūra nėra itin skausminga ar nemaloni. Svarbiausia, jog tai atliktų aukščiausios kvalifikacijos specialistas, preparatai būtų saugūs ir sertifikuoti. Žmonės, norintys atsikratyti tam tikrų kompleksų ar išspręsti seniai kamuojančią problemą, be abejonės gali pasirinkti minėtąją invazinę veido plastiką. Visų pirma todėl, kad procedūros kaina prieinama kiekvienam. Antra, tai nėra komplikuota ar sudėtinga operacija, kuri sukeltų diskomfortą, ilgai užtruktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>