prezervatyvai

Ką reikėtų žinoti apie vienos nakties nuotykius?

Terminas „vienos nakties nuotykiai“ gali skambėti tikrai intriguojančiai ar net įdomiai. Tačiau už gundančio fasado slypi daugybė dalykų, apie kuriuos net nepagalvojame. Neįpareigojantys santykiai galbūt ir gali pasirodyti kaip smagus laiko praleidimo būdas, tačiau žvelgiant objektyviai, iš jų gali būti daugiau vargo nei naudos. Kad ir kaip ten bebūtų, be išankstinių nusistatymų pasistenkime nešališkai pasižiūrėti į vienos nakties nuotykių temą bei pasigilinkime į tai, ką vertėtų žinoti prieš įsipainiojant į tokią situaciją.

Lengva nusivilti

Kalbant apie pačius kūniškus malonumus bei apie visą savijautą po to, galima kone vienareikšmiškai teigti, kad nesvarbu kiek daug vienos nakties partnerių jums „pasiseks“ apturėti, laimingesni nuo to nesijausite. Momento metu liūdėti, tikriausiai, nereikės, bet jau kitą rytą jus vėl apims vienatvė ir liūdesys. Na, o ir pats aktas tarp dviejų nepažįstamų žmonių gali būti keistas, nejaukus, nepatogus ir visai nemalonus.

Pasitaiko labai blogų žmonių

Dažniausiai tai būna laisvo elgesio moterys arba aferistės, kurios labai lipšniai su jumis bendrauja bare (nors dažniausiai taikosi į užsieniečius arba vedusius vyrus, kuriems vėliau bus gėda skųstis), kone pačios kariasi ant kaklo, o parėjus namo arba į viešbučio kambarį, įlašina jums į gėrimą migdomųjų ir kai jūs saldžiai užsnūstate, apšvarina namus ir ištuštiną piniginę. Nuo tokių apgavysčių nukenčia šimtai vietinių vyrų ir turistų.

Iš vyrų pusės vagysčių pasitaiko dažniau, bet pagrindinė jų keliama grėsmė yra smurtas bei neadekvatus požiūris. Išgėrę arba apsvaigę jie gali elgtis grubiai ir bandyti lįsti prie moters prieš jos valią. Tai nėra nei smagu, nei verta laiko, juo labiau ir nusikaltimas.

Būtina saugotis

Nors Lietuva nėra nei Ispanija, nei JAV, nei kita Vakarų pasaulio šalis, kuriose venerinės ir lytiniu būdu plintančios ligos klesti, tačiau būtina užsiimti tik saugiu seksu su partneriais(-ėmis), su kuriais nesate išskirtiniuose, monogamiškuose santykiuose. Būtinai turėkite prezervatyvų. Jų įsigyti patogiau yra internetu, o ir kainos čia būna žemesnės nei fizinėse parduotuvėse ar vaistinėse. Užsukite ir išsirinkite – https://www.varle.lt/prezervatyvai/.

Jeigu jūs prisirišite, nereiškia, kad ir kiti tą padarys

Dar viena problema, kuri išryškėja tik po to, kai vienos nakties nuotykis jau yra įvykęs – nepatogi tolesnių santykių eiga. Gali būti, kad viena pusė ims jausti kažkokią simpatiją ar prieraišumą, bet iš kitos pusės to paties (tikriausiai) nebus. Matote, fizinis artumas dažnai sukelia ir emocinį prieraišumą, bet daug kas vienos nakties nuotykiuose stengiasi kategoriškai nuneigti tai, kad norisi prie žmogaus prisirišti ir tik tada suartėti.

Jūs nežinote, kur veliatės

Visi šie nuogąstavimai bei įspėjimai dėl realių bėdų nėra teiginys, kad vienos nakties nuotykis yra visiškai smerktinas dalykas. Priešingai, jeigu tai jums padeda jaustis laimingesniems(-ėms), tai gali padėti pasijausti gerai savo paties kailyje bei galbūt net užmegzti romantišką pažintį, kuri virs į tvirtus santykius (nors tai yra mažai tikėtina). Tačiau vienos nakties nuotykiai yra kupini netikėtų siurprizų, tarp kurių gali būti vagystės, aferos, ligos, narkotikai, smurtas ar kitos problemos, su kuriomis nenorite turėti nieko bendro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>