ka-reikia-zinoti-apie-technine-pagalba-perkant-draudima

Ką reikia žinoti apie techninę pagalbą perkant draudimą?

Jei norite būti ramesni kai išvykstate į bet kokią kelionę automobiliu ir žinoti, kad ištikus bėdai jumis pasirūpins – su civiliniu arba kasko draudimu būtinai įsigykite ir pagalbos kelyje draudimą. Sumokėjus papildomą mokestį jums nereikės mokėti už transportavimą į namus arba remonto servisą jeigu mašina suges arba padarysite avariją. Gali atsitikti ir taip, kad automobilį teks palikti saugomoje aikštelėje tad už šią paslaugą bus taip pat apmokėta draudimo bendrovės. Kokiomis dar aplinkybėmis gausite pagalbą?

Priklausomai kokį paketą pasirinksite, pagalbą galite gauti ne tik Lietuvos teritorijoje bet ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Priklausomai nuo draudimo bendrovės, į paketą gali būti įtraukta ne tik mašinos nugabenimas iki remonto bet ir keleivių nakvynės išlaidų kompensavimas. Atkreipkite dėmesį ir į kitas paslaugas. Pavyzdžiui kurs sistemos išvalymas jeigu per klaidą degalinėje įsipilate kitos rūšies kuro. Tai ne taip dažnai naudojama paslauga bet ji kainuoja 300-800 eurų ir ne kiekviena bendrovė ją teikia todėl sumokėti keli papildomai eurai jus gali apsaugoti nuo ypač didelių išlaidų.

Mažai kas teikia dėmesį į tokį atrodo savaime suprantamą veiksnį kaip sveikata. Jei esate vyresnio amžiaus vairuotojas arba turite lėtinių ligų, jums apsimoka būti apdraustam ir nuo tokios rizikos. Jei kas nors atsitiks ir pasijausite blogai, draudimas padengs automobilio nuvežimą į namus. Visose draudimo bendrovėse ši paslauga turi apribojimą – galima naudotis tik vieną kartą. Renkantis draudimą atkreipkite dėmesį ar yra taksi paslaugų apmokėjimas arba pakaitinio automobilio suteikimas. Jei tarkime bus kviečiama pagalba kelyje Klaipėda, ir iki jūsų namų arba remonto dirbtuvių yra pernelyg toli, kelionės išlaidų skirtumą padengti iš savo kišenės, nes dauguma bendrovių apmoka tik 30-60eurų uš pavežėjimo paslaugas. Taip gali atsitikti tada, kai automobiliu važiuoja 7 asmenys ir techninės pagalbos sunkvežimyje neužtenka vietos visiems keleiviams.

Dar įdomiau draudimo bendrovės teikia automobilio ištepimo paslaugą. Ja galite pasinaudoti jei esate užklimpę purve arba pusnyje tik tokiu atveju jei iki asfaltuoto ar žvyruoto kelio yra 4-6 metrai. Tai yra tiek metrų kokio ilgio yra tempimo lynas. Tokiu būdu bendrovės siekia apsaugoti paslaugą teikiančių subrangovus nuo keblių situacijų. Be to, šia paslauga negalima piktnaudžiauti. Jei turite draudimą su papildomomis naudomis, tai dar nereiškia, kad galėsite važinėti nerūpestingai ir skambinti pagalbos numeriu kada tik papuola.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>