13_Ką reikia žinoti, perkant konservus katėms

Ką reikia žinoti, perkant konservus katėms?

Gyvūnų mityba yra vienas iš svarbiausių jų sveikatos bei ilgaamžiškumo garantų. Todėl atsainiai žiūrėti į gyvūno priežiūrą būtų neteisinga. Kiekvienas gyvūnas privalo gauti kokybišką ir jo fiziologinius poreikius aprūpinančią mitybą. Tačiau dažnai kyla klausimų, ar būtinas šlapias maistas katėms ir kokį maistą pasirinkti https://www.shop.greitojizirafa.lt/produkto-kategorija/slapias-maistas-katems/.

Kalbant apie konservus, katėms privaloma gauti ne tik sauso maisto, bet ir šlapio. Tai padeda užtikrinti joms reikalingo vandens kiekio gavimą, ypatingai tais atvejais, jei katės negeria pakankamai vandens. Vanduo labai svarbus kačių šlapimo takų sistemai bei tinkamam inkstų funkcionavimui. Be to, konservai ženkliai pagerina kačių kailio būklę, aprūpina organizmą reikalingais mineralais.

Tačiau kalba eina tik apie geros kokybės konservus ir kitą maistą. Geriausia rinktis super premium klasės arba holistinius pašarus katėms, kuriuose yra didelis procentas mėsos ar žuvies bei vitaminų. Ekonominės klasės pašarai dažnu atveju yra nemaistingi, turintys įvairių sintetinių priedų, todėl jų gyvūnas suvalgo itin daug. Tai gali sukelti gyvūno tukimą, ypač tais atvejais, kai katė gyvena tik namuose ir mažai juda.

Renkantis konservus, svarbu atkreipti dėmesį į sudėtį ir maistinę vertę. Ėdalas turi būti subalansuotas, jame turi būti optimalus maistinių medžiagų, riebalų ir baltymų kiekis. Neretai kokybiškuose konservuose dalį ėdalo sudaro daržovės, ryžiai ir kitos medžiagos. Taip pat labai svarbu konservus rinktis pagal gyvūno amžių. Jie būna skirti mažiems kačiukams iki vienerių metų amžiaus, suaugusioms katėms ir net senjorams. Į tai reikėtų atsižvelgti, renkantis ėdalą gyvūnams.

Taip pat yra atskira gydomoji linija, skirta katėms, turinčioms tam tikrų sveikatos sutrikimų. Paprastai šis maistas būna skiriamas tam tikrą laiką, o kartais visada. Jų sudėtyje yra organizmui reikalingų mineralų ir padeda sureguliuoti medžiagų apykaitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>