44_Ką reikia žinoti, perkant vakuuminius siurblius

Ką reikia žinoti, perkant vakuuminius siurblius?

Iš esmės siurbliai gali būti įvairaus tipo – tai fekaliniai, drenažiniai, panardinami, savisiurbiai ir daugelis kitų. Priklausomai nuo to, kur bus naudojamas šis įrenginys ir kokia jo paskirtis, būtina pasirinkti tinkamą įrenginį. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į siurblio techninius parametrus.

Kalbant apie vakuuminius siurblius, jie yra neatsiejamas įrenginys, kuomet reikalinga tam tikrus skysčius ar vandenį perpumpuoti iš vienos vietos į kitą. Ir čia kalbama apie tokius skysčius, kurie susiję su maisto gamybos pramone – pieno, sulčių, mėsos, taip pat su medicina. Tai yra pramoniniai vakuuminiai siurbliai, kurie taip pat naudojami ir auto, plastiko ar popieriaus gamybos pramonėje. Gali būti pritaikomi net ir cheminėms medžiagoms.

Visi vakuuminiai siurbliai yra ilgaamžiai, gaminami iš itin tvirtos ir atsparios medžiagos – ketaus. Tačiau skiriasi jų apsukų skaičius ir maksimaliai perduodamo skysčio kiekis per minutę. Vieni jų gali perpumpuoti nuo 450 l/min., kiti – 5000 ir net 8000 l/min. O sukimosi greitis siekia 1500 kartų per minutę ar 450 k/min.

Tikėtina, kad pramonei reikalingus siurblius parenka ir apskaičiuoja šią sritį išmanantys specialistai. Tačiau pasitaiko atvejų, kuomet įrenginys yra reikalingas buitiniams tikslams, pavyzdžiui, vandeniui iš tvenkinio ar drenažo išpumpuoti. Tokiu atveju čia gali būti taip pat naudojamas vakuuminis siurblys. Verta žinoti, kad šie siurbliai yra labai nesudėtingai pritaikomi net ir švariam vandeniui, tačiau kaip tokį įrenginį įsigyti internetu?

Žinoma, nėra geresnio būdo, kaip konsultuotis ir pirkti gyvai, tačiau tokia galimybė ne visada yra. Taigi, perkant internetu, su pardavėjau visuomet galima konsultuotis nuotoliniu būdu – telefonu arba el. laiškais. O svarbiausia atkreipti dėmesį į siurblių technines charakteristikas bei jų teikiamas galimybes ir rinktis įrenginį, atitinkantį jūsų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>