Ką reikia žinoti prieš perkant butą

Ką reikia žinoti prieš perkant butą?

Buto pirkimas išsimokėtinai šiomis dienomis yra aktualus. Buto pirkimas su paskola gali pagelbėti tiems, kurie neturi visos sumos pinigų. Kaip vyksta buto pirkimas ir kokie buto pirkimo su paskola etapai. Pirmiausia jums reikia kreiptis į pasirinktą kredito įmonę, kuri skirs jums konsultaciją ir įvertins jūsų kreditingumą. Toliau bus nustatyta suma, kuria bankas gali jums skirti ir galiausiai prasidės pirkimo procesas. Buto pirkimas notaro mokesčiai nėra įskaičiuojami į paskolos kainą. Tai papildomi mokesčiai, kurie tenka paskolos gavėjui.

Turėti nuosavą namą yra nuostabi prabanga. Tai apsaugo jus nuo didelių pinigų sumokėjimo savininkams ir galėsite gyventi vietoje, kuri iš tikrųjų priklauso jums. Daugelio žmonių svajonė yra įsigyti pirmąjį namą. Tačiau ne visiems lengva tai pasiekti. Yra pradinis įnašas, tinkamas hipotekos įkeitimas ir viso sudėtingo proceso valdymas. Maža to, tam reikia rimto finansinio planavimo. Tačiau tai nėra priežastis atsisakyti savo svajonės.

Nacionalinės nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos (NAR) duomenimis, 34 % visų būstą perka pirmą kartą. Jei taip pat planuojate įsigyti būstą pirmą kartą, tuomet, priimdami šį didžiulį sprendimą, turite pagalvoti apie keletą svarbių aspektų: Kokio tipo namų jums reikia? Ar esate pasiruošę pirkti būstą? Ar turite pakankamai mėnesinių pajamų, kad galėtumėte sumokėti būsto paskolą? Kokia jūsų kredito istorija? Ar jūsų santaupos viršija jūsų būsto pradinį įnašą? Jei imsite paskolą būsto pirkėjui, kokią būsto paskolą galite sau leisti? Į šiuos klausimus yra labai svarbu atsakyti, kadangi pirkimas su paskola, tai reiškia kad jūs turėsite ilgametę pareigą mokėti įmokas kreditoriui, kuriam būsite skolingas. Tad įvertinti savo galimybes turite labai atsakingai. Kitas svarbus dalykas tai jūsų kreditingumas, tai priklausys, kokio dydžio paskolą jums bankas norės skirti. Taip pat tai lemia ir sutarties sąlygas, kurios bus nustatytos įvertinus jūsų kreditingumą. Nepamirškite, kad verta apsilankyti keliose kredito įstaigose, kad galėtumėte palyginti kokias sąlygas siūlo vieni, o kokias sąlygas jums pasiūlys kiti. Daugiau informacijos skaitykite kreditorių puslapiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>