Kada kostiumų vertėtų vengti?

vyriškas kostiumasVyriški kostiumai yra neabejotinai didžiausią populiarumą turinti vyriška šventinė apranga, ko pasekoje vyrai ją įvairių švenčių metu dėvi praktiškai be išimčių. Visgi, toks elgesys nėra visiškai teisingas, kadangi yra situacijų, kai kostiumą kur kas geriau iškeisti į kažką kitą.

Vasara
Nesvarbu apie kokią šventę kalbame, bet jei ji vyksta vasaros metu – kostiumo rinktis šventei tikrai nereikėtų. Taip, iš esmės tokią situaciją lemia tai, jog esant šiltam orui dėvėti klimatą yra ypač nepatogu, kas varžo jūsų judesius bei pasitikėjimą savimi. Visgi, tai lemia ne tik tai, bet ir faktas, jog mados ekspertai viešai kritikuoja kostiumų dėvėjimą šiltuoju metų laikotarpiu, kadangi jų nuomone yra kur kas geresnių vyriškos aprangos alternatyvų tokiu metų laikotarpiu. Ir nors į mados tendencijas Lietuvoje kreipiamas dėmesys nėra ypač didelis, ko pasekoje niekas jūsų per daug iš šios prizmės neteis, užsienio valstybėse kaip Prancūzijoje, Italijoje ar Jungtinėse Amerikos Valstijose į jas atsižvelgti yra išties pravartu.

Asmeniniai renginiai
Taip, jei kalbame apie įvairius viešus renginius, kuriuose oficialumas yra tiesiog būtinas, nuo kostiumų dėvėjimo jų metu neatbaido net ir ypač karštos oro sąlygos. Visgi, jei kalbame apie asmeninius renginius, kuriuose oficialumas ne tik nėra būtinas, bet jo ir absoliučiai nereikia – net ir esant padorioms oro sąlygoms apie kostiumų dėvėjimą galvoti net nereikėtų. Taip, dėvėdami kostiumą vyrai atrodo išties klasiškai, ko pasekoje jie mėgsta tokią aprangą rinktis praktiškai visomis įmanomomis progomis, bet bent jau kalbant apie asmeninius renginius gerai pažįstamų žmonių renginyje, kostiumams vertėtų padaryti išimtį. Taip yra dėl to, nes kostiumai varžo tiek jūsų judesius, tiek ir kitus žmones, būnant šalia jūsų, tad jei pagrindinis šventės aspektas yra atsipalaidavimas – kostiumas su tuo visiškai nesiderins bei trukdys šventei pasiekti savo tikslą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>