Kada reikalingas įtvaras alkūnei

Kada reikalingas įtvaras alkūnei?

Alkūnės skausmas tai yra viena iš vietų, kur dažniausiai patiriamos traumos ir atsiranda ligos. Ši problema paliečia ne tik tuos, kurie dirba fizinį darbą, bet ir sportininkus bei visus, kurie dirba net ir sėdimą darbą.

Alkūnės sąnarys yra gana lengvai pažeidžiamas, todėl būtent įvairių profesijų žmonės dažnai kreipiasi į gydytoją su skundais dėl skausmo. Alkūnė yra susijusi su rankos lenkimu ir tiesimu, todėl bet kokia trauma bus skausminga. Sumažėja darbingumas ir žmogaus galimybės judėti. Vienas iš galimų jų sprendimų yra specialus įtvaras alkūnei.

Žmogaus sąnariai visą gyvenimą, patiria didelę įvairaus sunkumo apkrovą. Todėl šios srities patempimai, mėlynės, išnirimai, lūžiai, ligos yra gana dažni, sukeliantys nemalonias pasekmes. Norėdami juos pašalinti ir palengvinti reabilitacijos laikotarpį, tokiose situacijose gydytojai rekomenduoja naudoti rankos įtvarą, kuris suteikia visišką ar dalinį viršutinės galūnės nejudrumą. Įtvaras leidžia sumažinti apkrovą reikiamoje srityje, palengvinti skausmą ir pagreitinti sveikimą.

Alkūnės sąnariui būdingos šios ligų kategorijos, kai rekomenduojamas alkūnės įtvaras:

• Trauma.

• Sumušimai.

• Raiščių patempimai.

• Išnirimai.

• Uždegimai.

Alkūnės įtvarai leidžia sumažinti įtampą konkrečiai vietai intensyvaus fizinio krūvio metu, apsaugo nuo traumų atsiradimo ir sumažina riziką susirgti būdingomis ligomis.

Neopreno alkūnės tvarstis vidutiniškai fiksuoja, šildo ir turi masažo efektą.

Iš natūralių medžiagų pagaminti įtvarai sušildo labiau nei tvarsčiai iš kitų medžiagų.

Elastingas alkūnės laikiklis, pagamintas iš 3D medžiagų, gerai išsitempia trimis kryptimis ir suteikia teisingą suspaudimą, atsižvelgiant į paciento kūno ypatybes.
Be medžiagų, tvarsčiai gali skirtis vienas nuo kito fiksavimo standumu:

Lengvos fiksacijos įtvarai yra naudojami nedideliems raumenų ir raiščių sužalojimams. Tokie įtvarai yra populiarūs tarp sportininkų, ypač tų, kurie labai staigiai judina rankas. Sunkesniais atvejais tinka stiprios fiksacijos įtvarai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>