Kaip apsisaugoti nuo ryškios saulės namuose

Kaip apsisaugoti nuo ryškios saulės namuose?

Apsauga nuo saulės spindulių namuose ypač aktuali vasaros metu. Tiesioginiai saulės spinduliai ne tik prikaitina namus, juose tampa tvanku ir karšta, bet ir sukelia nepatogumų pavyzdžiui, žiūrint televizorių ar dirbant kompiuteriu. Aptarkime tris populiariausius būdus apsaugoti namus nuo ryškios saulės šviesos.

Užuolaidos

Tai seniausias ir visiems geriausiai žinomas būdas. Tačiau čia svarbu pasirinkti tinkamas užuolaidas. Retos dieninės užuolaidos gali nesulaikyti saulės šviesos, o naktines užuolaidas savaime suprantama naudoti dienos metu nepatogu. Todėl apsaugai nuo saulės šviesos skirtos užuolaidos turi būti iš specialaus audinio, sulaikančio saulės spindulius, bet nesukuriančio namuose pavėsio.

Roletai

Tai praktiškesnis ir šiuolaikiškesnis būdas, nei užuolaidos. Jei norite naudoti roletus tik dienos metu tam, kad nepatektų saulės spinduliai, galite rinktis permatomus, tačiau sulaikančius saulės spindulius roletus. Spalvoti roletai langams ir visai namų aplinkai suteikia žaismingumo ir tampa puikia interjero detale. Kitas jų privalumas – lengva priežiūra. Jų nereikia skalbti ir iš naujo kabinti kaip užuolaidų, o pakanka laikas nuo laiko nuvalyti drėgna šluoste.

Žaliuzės

Nors šis apsaugos nuo saulės būdas dažniau naudojamas ofisuose, tačiau tinkamas ir namams. Vienas iš jo privalumų – reguliuojamas žaliuzių uždarymo kampas, nuo kurio priklauso saulės patekimas į namus. Prieš dešimtmetį galima buvo įsigyti tik baltas ar pilkas žaliuzes. Tačiau kaip ir kitose srityse, taip ir žaliuzių gamyboje viskas juda į priekį. Dabar galima rasti žaliuzių su ornamentais, kurie uždarius jas tampa puikia lango dekoracija.

Visi šie būdai yra patogūs ir populiarūs norint apsisaugoti nuo saulės. Tinkamiausią sprendimą priimkite atsižvelgiant į savo poreikius ir lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>