Kaip išsirinkti kokybiškus skalbimo miltelius.

Kaip išsirinkti kokybiškus skalbimo miltelius?

Skalbimo dažnumas nėra toks svarbus, kaip teisingai parinkti milteliai, kurie puikiai skalbs, nepakenks skalbimo mašinai ir saugiai atliks savo funkcijas. Norėdami nustatyti, kurie skalbimo milteliai yra geresni, turite žinoti gerų miltelių pasirinkimo kriterijus.

Prieš rinkdamiesi gaminį, susipažinkite su veiksniais, kurie gali turėti įtakos jo kokybei, saugumui ir efektyvumui:

  • produkto sudėtis, kaina, hipoalergiškumas;
  • Skirti skalbti mašina ar rankomis;
  • efektyvumas šalinant dėmes.

Atidžiai išstudijuokite miltelių sudėtį – ar verta rizikuoti savo sveikata dėl sniego baltumo ar maloniai kvepiančio apatinio trikotažo. Daugelis iš mūsų keliame aukštus reikalavimus skalbimo miltelių kokybei. Jie turi visiškai išplauti dėmes, lengvai išskalauti iš drabužių ir nepakenkti odai.

Kuo skiriasi skalbimo milteliai?

Milteliuose spalvotiems skalbiniams yra polimerų, kurie neleidžia dažams suaktyvėti muiluotame vandenyje, todėl audiniai išlieka ryškūs ir skalbimo metu nesutepa kitų drabužių.

Universalūs milteliai tinka visų tipų audiniams, tačiau jie išskalbia tik lengvas dėmes. Didesnėms dėmėms išskalbti, turite papildomai naudoti dėmių valymo priemones.

Baltiems skalbiniams skirtuose milteliuose yra padidintas aktyvaus ir optinio baliklio kiekis, kuris užtikrina drabužių krištolo baltumą.

Kokią skalbiklio formą geriausia rinktis?

Gelis turi labiau koncentruotą formulę, akimirksniu ištirpsta net šaltame vandenyje. Be to, geliai visiškai gerai išsiplauna iš rūbų ir nepalieka dryžių.

Kapsulėse dažnai yra dėmių valiklio ir minkštiklio, siekiant pagerinti skalbimo kokybę. Kapsulės efektyviai išplauna įsisenėjusias dėmes.

Nerekomenduojama skalbimo mašinai naudoti rankinių skalbimo miltelių, nes milteliai skirti skalbti rankomis labai putoja ir tai gali sugadinti jūsų skalbimo mašiną. Vienintelis dalykas į kurį reikia atsižvelgti skalbiant rankomis, yra asmens polinkis į alergijas ir bėrimus, kai jis liečiasi su plovikliu. Jei milteliuose nėra fosfatų, mažai tikėtina, kad atsiras alergija. Jei milteliuose yra agresyvių komponentų, gali kilti problemų su oda.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>