patalyne

Kaip išsirinkti patalynės užvalklų dydį?

Stilingas miegamasis

Kad miegamasis būtų jaukesnis ir visuomet būtų gera į jį sugrįžti po dienos darbų, sukurkite norimą interjerą su labiausiai patinkančiais raštais ir spalvomis. Patalynės komplektai siuvami iš įvairių audinių: drobės, glamžytos medvilnės, satino, flanelės, lino, perkelio, tencelio, atlaso, mikropluošto.

Satinas- vienas populiariausių ir mylimiausių audinių. Tai be galo minkštas, švelnus ir malonus prie kūno audinys. Satino rūšių yra daug- visos jos priklauso nuo suaudimo, medvilnės rūšies, dažų ir t. t.

Drobė- audžiama iš medvilnės. Šis audinys  natūralus ir mėgstamas, tačiau kietesnis už satiną.

Glamžyta medvilnė yra išskirtinė savo tekstūra ir praktiškumu, primenanti gofruotą popierių, ji išlieka maloni prie kūno ir minkšta. Glamžytos medvilnės patalynės komplektų nereikia lyginti.

Flanelės- audinys gaminamas iš medvilnės. Šis audinys yra su švelniu pūkeliu, todėl be galo mielas prie kūno ir minkštas.

Perkelis- gaminamas iš medvilnės, savo audiniu primenantis klasikinę drobę, tačiau gerokai tankesnis, minkštesnis ir ilgaamžiškesnis.

Linas- yra mylimas nuo seno ir pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu.

Tencelis- vienas naujausių ir stipriai populiariejančių audinių ir yra gaminamas iš medienos pluošto. Tencelio patalynės komplektai savo švelnumu ir minkštumu primena šilką yra ilgaamžiški ir be galo malonūs prie kūno, puikiai tinkantys net alergiškiems žmonėms.

Atlasas- dažnai siuvamas kartu su natūraliu satinu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>