Kaip išsirinkti patikimą stogo dangą terasai

Kaip išsirinkti patikimą stogo dangą terasai?

Kiemo ir terasos stogo dangos gali būti pagamintos iš tokių medžiagų kaip stiklas, audinys, nendrė ar mediena, stacionarios arba mobilios, o kai kurios yra lanksčios ir netgi gali būti reguliuojamos, kai reikia, nuotolinio valdymo pultelio paspaudimu. Mes visi mėgstame sėdėti terasoje vasarą, tačiau keičiantis metų laikams dažnai pajaučiame atšiaurias oro sąlygas ir esame dėkingi už tas dienas, kai dėl lietaus nesame išvaryti iš terasos.

Net ir gražiais vakarais mėgaujamės nuostabia terasa, tačiau  kad nereikėtų jaudintis dėl vakaro lietaus, reikėtų pastatyti patikimą stogo dangą. Be to, terasos uždengimas taip pat yra geras būdas prižiūrėti lauko baldus, prailginant jūsų gultų tarnavimo laiką.

Tačiau kyla klausimas kokią stogo dangą rinktis terasai?

Tiekėjai siūlo daugybę architektų ir interjero dizainerių sukurtų variantų. Išbandyta versija – pavėsinės tipo, dengta tradicinėmis stogo čerpėmis. Tai greita ir paprasta pastatyti, nes dalis tvirtinama tiesiai prie namo, o jos stabilumą užtikrina medinė stulpo konstrukcija priešingoje pusėje. Sparčiai augantys vynmedžiai terasiniam stogui suteikia atspalvį ir išsiskiria tradicine bei romantiška išvaizda. Atsargiai: montuodami visada įsitikinkite, kad jis nepažeidžia namo pamatų, kad nesusilpnėtų sienų konstrukcija.

Tekstilinė stogo terasa arba stogo danga čerpės, gali būti puikus pasirinkimas. Itin lankstus terasos stogo dangos variantas yra toks: jei norite mėgautis visa saulės dalimi, tiesiog nuimkite tekstilę. Kita vertus, jei tikimąsi lietaus, tekstilę galima ištempti taip, kad padengtų visą stogo lubų karkasą, o pasibaigus sezonui audinį tiesiog nuimti ir išskalbti. Be to, kas įdomu, atkreipkite dėmesį, kaip jo stulpai yra pritvirtinti prie sienų, o ne ant grindų. Taigi, jei ieškote sprendimo, kuris tiesiog filtruoja šviesą ir tuo pat metu naudoja tvarią natūralią medžiagą terasinei stogo dangai, tuomet rinkitės nendrinį stogą. Grūdinto stiklo terasos stogas. Tamsinto arba matinio grūdinto stiklo plokštė yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie nori šiek tiek šešėlio apsiaugant nuo lietaus. Fiksuotas variantas yra kiek brangesnis, tačiau ši konstrukcija yra labai patvari ir tarnaus jums ilgus metus, tik reikės susirasti žmogų, kuris retkarčiais tuos stiklus nuvalytų. Daugiau informacijos apie stogo danga terasai: https://www.manomenas.lt/category/meno-sakos/architektura/eksterjero-dizainas/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>