Kaip išsirinkti žaislinę virtuvėlę vaikui

Kaip išsirinkti žaislinę virtuvėlę vaikui?

Žaislinė virtuvėlė – be galo populiarus ir, svarbiausia, visiems vaikams labai patinkantis žaislas, nepriklausomai nuo to, vaikui vieneri ar penkeri metai. Taipogi toks pirkinys ar dovana nudžiugins bet kurį vaikutį, virtuvėle mėgsta žaisti tiek mergaitės, tiek berniukai.

Vaikiškų virtuvėlių modelių, kaip ir dydžių bei spalvų, yra labai įvairių, tačiau vienas populiariausių pasirinkimų – medinė virtuvėlė. Medinės virtuvėlės pasižymi itin dideliu patvarumu, stabilumu ir tvirtumu. Be to, jų išvaizda šiek tiek primena tikrovišką virtuvės variantą, o dizainas puikiai dera bet kokiame kambario interjere.

Kadangi virtuvėlių dydžių yra įvairių, renkantis virtuvėlę savo vaikui ar perkant dovanų, svarbiausia atsižvelgti į vaiko amžių. Vienos gali būti iki 80 cm, o kitos ir 120 cm aukščio. Priklausomai nuo vaikučio amžiaus labai reikėtų atkreipti dėmesį į virtuvėlės priedus, komplektuojančias detales.

Paprastai šis žaislas yra skirtas nuo 3 metų amžiaus, kadangi joje yra smulkių detalių, kuriomis mažylis galėtų užspringti. Tačiau atitinkamai pasirinkus virtuvėlės modelį, ypatingai, jei tai medinė virtuvėlė, kuri yra tvirta, o detalės patikimai sumontuotos, žaisti saugu ir 1 metukų vaikui. Žinoma, bet kuriuo atveju rekomenduojama mažylio nepalikti be suaugusiųjų priežiūros ir atidžiai stebėti žaidimo metu.

Kitas svarbus dalykas – virtuvėlės dizainas ir įvairūs priedai. Jų taip pat būna įvairių, vienose galima rasti skalbimo mašiną, šaldytuvą, kitose orkaitę ir mikrobangų krosnelę. Modelį rinktis galima atsižvelgiant į vaiko amžių, jo pomėgius ar papildomai turimų žaislų asortimentą.

Tuo tarpu dizainą ir spalvinį pasirinkimą dažniausiai padiktuoja pačių namų ar vaiko kambario interjeras. Galima rasti tiek mėlynų, tiek rausvų atspalvių medines virtuvėles, taip pat ir neutraliuos, kiekvienam tinkančios baltos, pilkos spalvos pasirinkimo variantus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>