Kaip iveikti stresa darbe.

Kaip įveikti stresą darbe?

Nustebsite, tačiau karjeros tikslų galite sėkmingai pasiekti be nereikalingų nervų. Štai keletas paprastų gudrybių, kaip įveikti stresą darbe, taip pat daugiau informacijos rasite anglų kalba: http://interestingspace.com/.

Psichologų asociacijos duomenimis, stresas gali sukelti galvos skausmą, raumenų įtampą, krūtinės skausmus, virškinimo sutrikimus, sumažėjusią motyvaciją, nuovargį, nerimą, išsiblaškymą, dirglumą, depresiją, socialinį atsiribojimą…

Neskubėkite panikuoti. Štai keli patarimai:

  • Susikurkite sau oazę

Jei anksčiau žmonės bent jau laikėsi darbo grafiko nuo devintos ryto iki penktos vakaro, tai šiandieniniame verslo pasaulyje 24/7 režimas laikomas norma. Be didesnio dėmesio, aišku, kad tokie krūviai išprovokuoja daugybę streso priežasčių. Stebėtinai paprastas būdas įveikti įtampą – išjungti mobilųjį telefoną ir kompiuterį prieš darbą ir po darbo valandų.

  • Atraskite „ smulkmenas“

Per ilgas užduočių sąrašas taip pat gali sukelti stresą, nes sukelia jausmą, kad niekada jo „neįvykdysite“.
Surūšiuokite užduotis pagal sunkumą („lengva“, „vidutinė“, „sunki“), o vėliau pagal galimos naudos laipsnį („didelė“, „vidutinė“, „maža“). Galite rasti tik keliolika užduočių, kurios yra gana paprastos, bet labiausiai naudingos grąžos požiūriu.

  • Perskirstykite darbo krūvį

Nepagrįsti lūkesčiai gali išprovokuoti stiprų stresą, ir visai nesvarbu, kas yra lūkesčių šaltinis – tu pats, viršininkas ar klientai.

Vaistas nuo tokio streso yra tikrovės dozė. Įvertinkite, kiek laiko užtruksite problemos sprendimui, kiek darbų atliksite ir pagal gautus duomenis nuspręskite, ką iš tikrųjų ketinate ir galite padaryti.

  • Atsitraukite nuo to, ko negalite kontroliuoti

Yra dalykų, kurių jūs tiesiog negalite kontroliuoti: ekonomika, transportas, kitų žmonių emocijos, klientų elgesys ir pan. Stebėti tokius įvykius ir numatyti jų baigtį yra naudinga, tačiau kai tik nusprendi su jais susidoroti, pasmerki save stresui.
Nerimaudami dėl šių dalykų, jūs negalite pakeisti įvykių eigos nė trupučio. Tiesiog eikvokite savo energiją. Pakeiskite tai, kas yra jūsų galioje, ir nekreipkite dėmesio į tai, kas jums nepriklauso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>