Kaip paankstinti arba nutolinti mėnesines artėjant atostogoms

Kaip paankstinti arba nutolinti mėnesines artėjant atostogoms?

Dažnai į ginekologo duris pasibeldžiančios moterys domisi, kaip per šventes išvengti ar bent sumažinti kraujavimą mėnesinių metu, kad be rūpesčių galėtų mėgautis ilgai lauktu poilsiu. Ar tai įmanoma? Pasidomėkime, kaip paankstinti menstruacijas?

Kaip paankstinti mėnesinių ciklą?

Menstruacijų datą galima paankstinti liaudies priemonėmis. Teigiama, kad antroje mėnesinių ciklo pusėje taurė raudono vyno ir karšta vonia ar sauna skatina mėnesines, taip pat garstyčių pėdų vonelė. Tačiau būkite atsargios, nes dėl itin aukštos temperatūros vandenyje ar saunoje kartais gali pradėti tekėti kraujas. Menstruacijas paspartinti galima vaistažolių sriubomis ir žolelių arbatomis. Susmulkinkite ir užplikykite saują petražolių stikline verdančio vandens. Leiskite pastovėti 2-3 valandas ir nukoškite. Gerkite po pusę puodelio šios arbatos ryte ir vakare 2-3 dienas. Bičių vaškas turi panašų poveikį. Du šaukštus užplikykite 1 stikline verdančio vandens. 3 kartus per dieną išgerkite trečdalį puodelio prieš 15 minučių iki valgymo.

Ar kontraceptinės tabletės pagelbės išvengti kraujavimo?

Įdomu, kaip pavėlinti menstruaciją? Moterys, norėdamos išvengti menstruacijų, gali naudoti kelias kontraceptikų pakuotes iš eilės be papildomos ginekologo konsultacijos. Klinikiniai tyrimai patvirtino, kad tabletes, kurių sudėtyje yra hormono drospirenono, saugu vartoti net iki 8 vienetų pakuotėse be pertraukos. Gydytojų teigimu, mūsų moterys vis dar gana konservatyvios – joms lengviau padaryti bent trumpą pertraukėlę geriant tabletes, nukraujuoti ir žinoti, kad gali išvengti nepageidaujamo nėštumo. Dėl didesnio aktyvių tablečių skaičiaus drospirenono kontraceptinės tabletės geriau apsaugo nuo nepageidaujamo nėštumo nei įprastos tabletės. Tai naudinga moterims, kurios visada skuba ir kartais pamiršta išgerti tabletes.

Ar tai nepakenks sveikatai?

Be to, tyrimais įrodyta, kad drospirenono turinčios kontraceptinės tabletės gali palengvinti būklę, kuri paveikia moteris prieš menstruacijas ir po jų, nes dėl hormoninių pokyčių daugeliui moterų skauda galvą, svyruoja nuotaika, atsiranda spuogų, susilaiko skysčiai ir tinsta galūnės ir krūtys. Kontraceptinės tabletės gali sureguliuoti hormonų pusiausvyrą, todėl jas vartojant tokių nusiskundimų sumažėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>