Kaip tinkamai apsaugoti savo būstą

Kaip tinkamai apsaugoti savo būstą?

Papuošti savo naująjį namą tikrai smagiau nei nustatyti saugumo priemones. Bet įsilaužėliai smogia kas 25,7 sekundės, todėl namų apsauga turėtų būti svarbiausias prioritetas. Norėdami padėti apgalvoti kaip apsaugoti savo būstą, pateikiame paprastų dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti iškart, kad apsaugotumėte savo namus.

Užfiksuokite duris. Užrakinkite langus. Apšvieskite kraštovaizdį. Nepamirškite garažo. Nustatykite apsaugos sistemą. Pašalinkite slėptuves. Pridėkite apsaugos kameras. Naudokitės namų automatika.

Užrakink duris. Nepadėkite įsilaužėlui įeiti pro lauko duris. Patikrinkite visas savo priekines duris, kad įsitikintumėte, ar durų rėmai yra tvirtai, ar vyriai yra saugūs, ir jei jūsų durys turi pašto angą, kad niekas negalėtų pro jas pasiekti, kad atrakintų duris. Jei keliaujate į gyvenamąją vietą, kurią kažkas kitas vadino namais, pakeiskite durų spynas. Tokiu būdu neturėsite svetimų namų rakto ir galėsite įsitikinti, kad jūsų spynos yra geriausios rinkoje.

Užrakinkite langus. Durys ir langai yra dažniausi įsilaužėlių įėjimo taškai. Deja, gamintojų skląsčiai ant langų ne visada veiksmingi, o kartais jie būna net silpni. Jei jums nepatinka langų skląsčių išvaizda, sustiprinkite saugumą spynomis ar raktais valdomomis svirtimis.

Apšvieskite kraštovaizdį. Vandalai, įsilaužėliai ir kiti nusikaltėliai nemėgsta būti pastebėtais. Uždėkite žibintus aplink savo priekinius ir galinius kiemus, palei takus, šalia garažo ir kitų lauko konstrukcijų. Jūs ne tik padarysite įsibrovėlius šmaikščius, bet ir sumažinsite suklupimo riziką eidami į priekinius laiptelius.

Pridėkite apsaugos kameras namams. Jūs tikriausiai matėte antraštes apie įsilaužėlius, kuriuos sugadino apsaugos kamerų medžiaga. Tai yra vienas namų saugumo sprendimas, kuris veikia ir kaip atgrasymo priemonę, ir kaip priemonę teisingumui pasiekti. Galite įsigyti apsaugos kameras, kurios yra visos namų apsaugos sistemos dalis, arba galite naudoti atskirai veikiančias kameras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>