Kaip žinoti, kad batai nesušlaps nuo sniego

Kaip žinoti, kad batai nesušlaps nuo sniego?

Atėjus žiemos sezonui, mes ieškome batų, kurie būtų labai šilti ir atsparūs drėgmei, vandeniui. Moteriški aulinukai turi būti ne tik stilingi, tačiau ir šilti ir svarbiau atsparūs vandeniui, kad koja nesušlaptų įlipus į pirmą pasitaikiusią balą.

Kokius batus reikia rinktis, kad batai nesušlaptų nuo sniego? Vandeniui atsparūs batai yra įvairių formų ir dydžių, pagaminti iš skirtingų medžiagų ir skirti įvairiai veiklai. Kartais neperšlampami batai bus vienintelis dalykas, kuris gali išlaikyti jūsų kojas sausas, taigi ir šiltas, todėl poros neturėjimas garantuos nelaimę. Kitais atvejais jie nėra absoliučiai būtini, tačiau turint porą tokių batų gyvenimas gali būti šiek tiek lengvesnis ir patogesnis. Norėdami tinkamai pasirinkti neperšlampamus batus, atsižvelkite į tris svarbius veiksnius – veiklą, kuriai juos naudosite, temperatūrą lauke ir jų tinkamumą.

Prieš trisdešimt metų beveik vieninteliai tikrai vandeniui atsparūs batai buvo aukšti, beveik kelius siekiantys guminiai batai, kurie ne visada buvo patys patogiausi. Jei ketinate braidyti po purviną tvenkinio krantą, tai greičiausiai jums bus puikus batas. Tačiau jei ruošiatės į ilgą žygį, į kalnų paukščių medžioklę šlapiu oru ar į kitą lauko veiklą, kuriai reikia daug žingsnių, jums tiks kiti vandeniui atsparūs batai. Vandeniui atsparūs žygio ar kasdieninio naudojimo batai paprastai turi odinius arba sintetinius batus su vandeniui atspariomis Gore-Tex arba panašios medžiagos membranomis. Puikus šių batų pranašumas yra tai, kad medžiaga ne tik neleidžia patekti į vandenį, bet ir prakaito pavidalu leidžia pasišalinti drėgmei. Tai leis jūsų kojoms išdžiūti beveik bet kokioje veikloje, išskyrus tuos, kai daug laiko praleidžiate stovinčiame vandenyje arba purve aukščiau nei batų viršus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>