Kam reikalingas draudimas.

Kam reikalingas draudimas?

Draudimas yra veiksmingas būdas apsaugoti jus ir jūsų šeimą nuo daugybės nenumatytų įvykių, draudimas būsto kaip ir draudimas sveikatos siūlo didelę apsaugą už mažą kainą.

Kas yra būsto draudimas?

Bilietai nupirkti ir lagaminai beveik paruošti. Kelionės azartas didžiulis, tačiau likus kelioms dienoms iki išvykimo mus užvaldo tas nesaugumo jausmas: jei namas tuščias, gali nutikti kažkas nenumatyto.

Čia vaizduotė nukeliauja toli ir į galvą ateina begalė scenarijų: vagystės, gaisrai, audros ir smarkus lietus – tai tik keli pavyzdžiai situacijų, kurie gali suploninti jūsų kišenę, įvykus nelaimei. Tačiau, tai tik keletas iš daugelio rizikos situacijų, su kuriomis susiduria jūsų namai.

Kiek kainuoja namo draudimas?

Yra trys pagrindiniai veiksniai, turintys įtakos būsto draudimo kainai:

  • draudimo objektas (t. y. ką mes draudžiame – sienas, tvirtus elementus ar

kilnojamuosius daiktus)

  • draudimo apimtis (t. y. rizikų, apdraustų pagal sutartį su draudiku, sąrašas)
  • draudimo suma (t. y. didžiausia kompensacijos suma, kurią galime gauti

atlygintos žalos atveju).

Būsto draudimas leidžia ne tik ramiai išsimiegoti, bet ir yra tikras finansinis mūsų turto, dažniausiai kelių šimtų tūkstančių eurų, saugumas.

Lietuvoje nekilnojamojo turto draudimo rinkoje rasime daug įvairių būsto draudimo polisų pasiūlymų. Internete galite greitai ir paprastai palyginti šiuos pasiūlymus ir įsigyti draudimą neišeidami iš namų. Pateiktas draudimas registravimui padės sužinoti tikslią jūsų turto kainą.

Už kiek turėčiau apdrausti savo būstą?

Namas ir jo įranga turėtų būti apdrausti tokia suma, kuri geriausiai atspindi tikrąją jo vertę. Šiuo tikslu deklaruojama draudimo suma, t.y. didžiausias kompensacijos dydis visiškos žalos atveju, t.y., sudegus namui iki žemės.

Per maža draudimo suma lemia nepakankamą draudimą. Tuomet mokate šiek tiek mažesnę įmoką, tačiau po visiško nuostolio gausime kompensaciją, kuri tik iš dalies padengs mūsų finansinius nuostolius.

Draudimas gyvybės – kokia nauda?

Gyvybės draudimas yra daugiau nei finansinė apsauga, tai jūsų ramybės garantija. Todėl galime pasakyti, kad šis produktas neturi kontraindikacijų ir konkrečios auditorijos. Jei mylite gyvenimą ir mylite savo artimiausius žmones, gyvybės draudimas yra skirtas jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>