33_Kas yra privatus detektyvas

Kas yra privatus detektyvas?

Privatus detektyvas ar seklys – tai lyg iš filmo skambanti frazė. Tačiau tai egzistuoja ir mūsų realiame gyvenime, o atrodo taip netikra tik todėl, kad šie profesionalai veikia itin delikačiai ir nepastebimai. Kas gi tai yra ir kam gali būti reikalingas privatus detektyvas?

Labai svarbu žinoti, kad privatūs detektyvai – tai nėra šiaip iš gatvės sugalvoję jais tapti asmenys. Tai buvę policijos ar operatyviniai pareigūnai, kurie puikiai išmano visą teisinę bazę ir gali tinkamai jais vadovautis. Panaudodami savo sukauptą patirtį, jie atlieka įvairias paslaugas, susijusias su asmenų dingimu, tiriant įvairius nusikaltimus ar atskleidžiant įvairius sukčiavimo atvejus. Paslaugas sėkmingai atlieka tiek privatiems asmenis, tiek verslui.

Visų pirma – tai visiškai legalios bei teisėtos paslaugos, kurias gali užsisakyti bet kuris asmuo, kuriam reikalinga tam tikra pagalba. Tiesa, visais atvejais ši veikla vykdoma tik turint tam teisinį pagrindą ir atliekama nepažeidžiant asmens privatumo įstatymo. Taigi, sugalvojus be jokios priežasties pasekti kaimyną saviems ketinimams, nepavyks. Taip pat, jeigu asmuo vykdo nusikalstamą veiklą, jo interesams profesionalūs privatūs detektyvai taip pat neatstovauja.

Pasitaiko atvejų, kuomet tarp sutuoktinių iškyla neištikimybės atvejis ir skyrybų metu antroji pusė tai neigia ir siekia sau naudos. Teismo procese reikės pateikti įrodymus, kuriuos surinkti kartais taip paprastai nėra galimybės. Čia gali būti pasitelkiamos privataus detektyvo paslaugos, tačiau visi veiksmai atliekami tik laikantis teisės aktų bei saugant privačią informaciją. Tačiau tai nėra labai dažnai pasitaikantys atvejai.

Neretai į privačius detektyvus kreipiasi verslo atstovai, prašydami ištirti, ar konkurentai neveikia prieš juos, ar jų biure nėra įrengta pasiklausymo įranga. Kartais tenka ieškoti ir mįslingai dingusių krovinių ar asmenų, kurių kitais būdais surasti nepavyksta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>