Kas yra stekai

Kas yra stekai?

BDSM yra įvairių seksualinių praktikų, apimančių surišimą ir discipliną, dominavimą ir nuolankumą, santrumpa. Į šią praktiką dažniausiai yra įtraukiami partneriai, atliekantys tam tikrus vaidmenis, kuriuose vienas partneris yra dominuojantis, o kitas – nuolankus. Tai dažniausiai apima skausmo ir vaidmenų žaidimus miegamajame. Nors tai dažnai vaizduojama, kaip nukrypimas nuo normos ir tabu, tyrimai parodė, kad tai labai įprasta daugelio asmenų ir porų domėjimosi sritis. Stekai paprastai tariant yra botagai, meilės žaidimus paverčiantys į aistringas ir malonias kančias. Toliau straipsnyje aptarsime, kodėl jų populiarumas taip išaugo.

Kodėl žmonėms stekų naudojimas atrodo malonus?

Plakimo malonumu dažniausiai mėgaujasi žmogus, kuriam patinka būti paklusniojo vaidmenyje. Steko naudojimas meilės žaidimuose, parodo vienam partneriui, kito kontrolę ir pasitikėjimo lygį. Tai puikus dominuojančiojo asmens kontrolės ir galios gestas.

Malonumas naudoti steką taip pat turi ir fiziologinį paaiškinimą, nes tinkamo intensyvumo smūgis suaktyvina kraujotaką plakamos vietos srityje, todėl bet kokia kita veikla po smūgio toje srityje tampa malonesnė dėl didesnio kraujo pritekėjimo. Be to, tokio tipo meilės žaidimų metu organizme išsiskiria endorfinai, kurie garantuoja dar didesnį malonumo antplūdį.

Įvairūs steko naudojimo lovoje būdai

Kaip teisingai naudoti botagą lovoje? Nepamirškite visada įspėti partnerį, jei jo veiksmai yra netinkami arba netoleruojami.

1. Kutenimas
Seksualūs pojūčiai visų pirma yra sužadinami per odą. Todėl žaidimus lovoje geriausia pradėti nuo kutenimo. Tai padės sužinoti, kur yra jūsų partnerio erogeninės sritys.

2. Glostymas
Kitas steko naudojimo būdas lovoje yra parnerio glostymas. Tai sukels šiurpuliukus kūne ir aistringai nuteiks tolimesniems veiksmams. Vilkite botagą žemyn, partnerio stuburu, kol pasieksite sėdmenų sritį.

3. Plakimas
Akivaizdžiausia steko funkcija yra plakimas. Tinkama jėga įvairiose kūno vietose, pavyzdžiui, sėdmenų ar šlaunų srityje garantuos nepamirštamus pojūčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>