Kiek kainuoja kondicionieriaus pajungimas

Kiek kainuoja kondicionieriaus pajungimas?

Karštą vasaros dieną daugelis svajoja apie galimybę namuose sumažinti temperatūrą ir jaustis komfortiškai. Šiais laikais tai nėra didelė problema, nes kondicionieriai vis dažniau įrenginėjami ne tik biuruose ir gamybinėse patalpose, bet ir privačiuose namuose ir netgi butuose. Šių įrenginių pasirinkimas yra labai platus ir tinkamą variantą galima pritaikyti bet kokiai patalpai, tačiau vien nusipirkti patikusį modelį nepakaks, reikės pasirūpinti ir jo montavimu bei pajungimu. Klausimas apie tokių darbų kaina yra dažnai užduodamas pardavėjams, tačiau tam kad atsakyti į jį, reikia tinkamai įvertinti visą projektą.

Kondicionierių montavimas nėra lengvai įgyvendinamas procesas, į visada rekomenduojama jį patikėti specialistams. Jo kaina priklauso nuo dviejų pagrindinių veiksnių: naudojamų medžiagų ir pačio darbo sudėtingumo. Kalbant apie medžiagas ir priemones tai tam kad standartinis dviejų modulių kondicionierius pradėtų veikti, ji reikia „užpildyti“, o tam reikia viską sujungti į vientisą sistemą. Medžiagos ir priemonės, be kurių greičiausiai nepavyks to padaryti yra šios:

– Varinis vamzdis, kuriu sujungiamos abu kondicionieriaus moduliai;

– Išorinio modulio laikikliai, reikalingi daugeliu atveju kai jis yra tvirtinamas prie pastato sienos;

– Freonas – skystis, kurio dėka ir vyksta oro masių atšaldymas;

– Elektros laidas, reikalingas sistemos pajungimui prie maitinimo;

– Kitos priemonės reikalingos įrangos tvirtinimui.

Dėl tam tikrų montavimo ypatumų, kondicionieriai gali būti montuojami ne visur. Todėl ne visada būna geriausiai ieškoti vietos iš vidaus, reikės dar įvertinti ir išorę. Jei gyvenate pirmam ar antram aukšte, tai pats procesas nebus itin sudėtingas. Tačiau jei butas randasi gerokai aukščiau tai čia jau gali prireikti ir specialios technikos arba aukštalipių paslaugų. O tokiu atveju darbų kaina gali gerokai pabrangti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>