Kodėl daugelis verslininkų renkasi UAB pardavimą?

Uab pardavimasŠiais laikais, labai svarbu versle tinkamai pradėti darbą – jeigu jūs ilgai delsite, tuomet jūsų verslo idėją gali kas nors pasisavinti, o ne retais atvejais tai reiškia verslo ir svajonių žlugimą. Tačiau, jeigu jūs pasirinksite UAB pardavimą, o ne naujos įmonės pirkimą, galėsite iš to nemažai išlošti – visų pirma dėl to, kad dabar įmonių pardavimas yra įvykdomas vos per vieną valandą – tokia paslauga darosi vis populiaresne, kadangi verslo partneriai, kurie yra jau sukūrę tam tikrą kiekį įmonių, gali jums pasiūlyti žaibišką įmonės perdavimą į jūsų rankas, jeigu jūs esate tvirtai apsisprendę.
Viskas vyksta gana paprastai – jūs tiesiog iš sąrašo išsirenkate jums patinkančią įmonę, matote jos pavadinimą ir kitus svarbiausius duomenis, o tuomet tiesiog atvykstate į verslo partnerių buveinę ir turite galimybę pasirašyti reikiamus dokumentus. Žinoma, prieš pasirašant dokumentus yra labai svarbu įsitikinti, kad ši įmonė neturi jokių skolų arba kokių nors kitų finansinių įsipareigojimų, kad jums pavyktų pradėti verslą sklandžiai ir nereiktų kentėti už kitų žmonių klaidas. Taigi, jūs galėsite paprašyti visų dokumentų, paliudijančių, kad ši jūsų perkama įmonė dar nėra pradėjusi jokios realios veiklos, ir kad jūs dabar perkate visiškai „švarią“, dar jokių įsipareigojimų neturinčią įmonę. Jūs juk iš karto gausite ir buveinės adresą, taip pat ir registracijos kodą, visus reikiamus dokumentus ir duomenis iš registrų centro, taip pat ir įmonės antspaudą – kitaip tariant, už visai nedidelę sumą gausite visą reikalingą komplektą, kuris kainuotų jums kur kas daugiau, jeigu nuspręstumėte viską pradėti nuo pradžių ir patys steigti įmonę. Žinoma, jeigu pasitikite verslo partneriais, tai jie gali jums įsteigti tą įmonę taip pat lengvai, tačiau daugeliu atvejų tai vis vien kainuoja gerokai brangiau, o laikas, per kurį bus sukurta įmonė bus tikrai ilgesnis nei viena darbo valanda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>