Kokia lempą pasirinkti geliniam lakavimui.

Kokia lempą pasirinkti geliniam lakavimui?

Ilgalaikio manikiūro mada dabar itin populiari. Gelinis lakas sugebėjo išstumti iš mados tiek klasikines, tiek akrilo dangas. Ši tendencija yra tvirtai įsitvirtinusi grožio pramonėje. Tai visų pirma paaiškinama praktine nauda: ant nagų tokia danga išlieka tris ar net keturias savaites, net jei atliekate namų ruošos darbus. Tačiau tokiam manikiūrui reikalingos specialios UV ir LED lempos. UV / LED lempa yra įtaisas, dėl kurio lakas greitai sukietėja ir ilgą laiką atrodo labai patrauklus.

Šiuolaikinę manikiūro įrangos rinką atstovauja platus įvairių tipų gelio lako lempų pasirinkimas https://manogroziui.lt/18-uvled-lempos. Manikiūro lempos skiriasi daugybe charakteristikų, veikimo technologija, dangos tvirtinimo greičiu, kurias turite žinoti, kad galėtumėte teisingai pasirinkti sau tinkamiausią UV/LED lempą.

Manikiūro lempos paskirtis

Visų pirma svarbu suprasti, kam skirta UV lempa. UV lempa reikalinga polimerizacijai, tai yra gelinio lako sukietėjimui, nes gelinis lakas nesukietėja ore ir nuo saulės spindulių. Taip yra dėl to, kad tokiuose lakuose nėra tirpiklių, skirtingai nuo įprastų manikiūro lakų.

Šiandien manikiūro įrangos rinkoje yra trys pagrindiniai UV lempų tipai:

  •  Ultravioletinės lempos (UV lempos);

Tinka džiovinti bet kokias gelines dangas, išskyrus dangas, pažymėtas LED;
UV lempa gali būti naudojama tiek namuose, tiek manikiūro salone;
Tačiau yra poreikis dažnai keisti UV lemputes, nes jos yra trumpalaikės ir linkusios perdegti nesibaigus jų tarnavimo laikui;

  • LED lempos (LED lempos);

Platus modelių asortimentas;
Ilgaamžiškumas;
Trumpas dangų džiuvimo laikas;
Mažas energijos suvartojimas.
tinka išskirtinai džiovinti specialias dangas, pažymėtas LED;

  • Hibridinės lempos

Idealiai tinka visų tipų dangoms;
Danga išdžiūsta beveik akimirksniu;
Patvarios;
Mažas energijos suvartojimas.

Išnagrinėję išsamias skirtingų tipų manikiūro su gelio laku lempų savybes, privalumus ir trūkumus, kiekvienas gali pasirinkti sau UV/LED lempą, atsižvelgIant į savo poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>