51. Kokia yra reglainerio paskirtis FOTO

Kokia yra reglainerio paskirtis?

Pakeliamos kėdės padeda žmonėms lengvai atsilošti, atsistoti ir atsisėsti. Paprastai jos turi atloštą, pakeliamą kojų atramą ir sėdynės pagrindą, kuris pakyla arba yra pakreipiamas taip, kad padėtų jums išlipti iš kėdės. Tokio tipo kėdės dar vadinamos reglaineriai. Dėl šios priežasties jie yra populiarūs tarp žmonių, kurie sunkiai įlipa į kėdę ir iš jos išlipa be pagalbos, ir tų, kurie nori daugiau savarankiškumo namuose.

Jie taip pat tampa vis populiaresni tiems, kurie nori atsipalaiduoti patogioje padėtyje ir nesikankinti dėl niūrių negalavimų, atsirandančių dėl prastos laikysenos

Kam tinka pakeliama kėdė?

Labai tikėtina, kad jums bus naudinga pakeliama kėdė, jei jums reikia pagalbos išlipant iš kėdės arba jei dėl sveikatos būklės jums reikia pakelti kojas sėdint. Tačiau jei ilgai sėdite toje pačioje kėdėje, jums taip pat gali būti naudinga pakeliama kėdė.

Nugaros skausmas

Pakeliamos kėdės gali padėti nuo nugaros skausmo, kurį sukelia įvairios sveikatos būklės. Kėdžių forma reiškia, kad jos atitinka natūralią apatinės stuburo dalies formą, skatina gerą laikyseną ir sumažina kaklo, pečių ir nugaros apkrovą. Jie taip pat pagaminti taip, kad atitiktų jūsų išmatavimus, tai reiškia, kad gausite geriausią įmanomą palaikymą. Kai kurie modeliai siūlo galimybę palaikyti jūsų kūną, kad atsiloštumėte neutralioje stuburo padėtyje (tai natūrali „S“ kreivės forma), o tai padeda sumažinti spaudimą nugarai.

Kadangi pakeliamos kėdės padeda lengviau pereiti iš sėdimos padėties į stovimą, jos taip pat sumažina skausmo ar susižalojimo riziką.

Lėtinis skausmas

Tiems, kurie kenčia nuo lėtinių skausmų, reguliariai keisti padėtį yra naudinga norint išvengti skausmo. Pakeliamos kėdės suteikia didesnį judesių diapazoną sėdint ir leidžia prireikus numesti svorį nuo skausmingų vietų. Įmontuotos masažo funkcijos taip pat gali padėti sumažinti skausmą dėl artrito, išialgijos ir raumenų spazmų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>