Kokias gėles pristatinėti yra sudėtingiausia?

tulpėsLietuvoje gėlių pristatymas yra išties sparčiai paplitusi paslauga, kurią šiomis dienomis teikia praktiškai visos gėlių platinimu užsiimančios įmonės. Visgi, neretai ją integruoti į savo veiklą parduotuvėms yra kur kas sunkiau, nei galėjo atrodyti iš pirmo žvilgsnio, ką lemia dalis gėlių, kurias pristatinėti yra sudėtingiausia – būtent apie jas šiandien ir kalbėsime.

Orchidėjos
Orchidėjos – sparčiai populiarėjančios gėlės, kurios išsiskiria iš kitų gėlių tipų tiek savo išskirtina išvaizda, tiek ir ilgaamžiškumu. Visgi, jos tikrai nėra tokios mielos kaip daugeliui žmonių tiems, kurie užsiima šių gėlių pristatymu žmonėms į namus. Taip yra dėl to, nes orchidėjoms, pirmiausia, reikia ypatingo stabilumo kelionės metu, kadangi net ir menkiausias smūgis gali jas pažeisti pakankamai stipriai. Taip pat, jei kalbėsime apie kiek ilgesnį orchidėjų praleidžiamą laiką automobilyje, joms reikia ir specifinių oro sąlygų, kalbant tiek apie temperatūrą, tiek ir apie drėgmę, ko pasekoje reikia transporto priemonėje įrengti specialią įrangą klimato kontrolei.

Tulpės
Tulpės – dar viena gėlė, kuri sukelia pakankamai nemenkų problemų jas pervežant. Tokių gėlių pristatymas į žmonių namus iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip ganėtinai nesudėtingas, kadangi jos, skirtingai nei jau minėtos orchidėjos, nereikalauja vienokių ar kitokių specifinių temperatūros ar drėgmės sąlygų kelionės iš vienos vietos į kitą metu. Visgi, viena šių gėlių savybė kelionių metu sukelia pakankamai nemažų problemų – tai yra tulpių kotų silpnumas. Tulpių kotai yra neabejotinai vieni iš silpniausių kalbant apie tokio tipo gėles, ko pasekoje netgi ir menkiausi sutrenkimai gali jas sugadinti. Būtent dėl to, ypač stabili platforma, garantuojanti tokių gėlių saugumą kelionės metu, yra ne rekomenduotinas, o tiesiog privalomas kelionės aspektas, norint išsaugoti šių gėlių kokybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>