apatinis-trikotazas-moterims

Kokias klaidas daro moterys, perkančios apatinį trikotažą?

Apatinis trikotažas yra vienas iš tų stiliaus elementų, kuris yra nepastebimas, tačiau tuo pačiu ypatingai svarbus mūsų įvaizdžio formavimui. Būtent dėl to šias garderobo detales raginama rinktis itin atsakingai – jei išvengsite žemiau minimų klaidų, tai padarysite gerokai paprasčiau. Kokiose situacijose besirinkdamos apatinius moterys suklysta dažniausiai?

Per mažai dėmesio skiriama dydžio pasirinkimui

Tai – neabejotinai pats svarbiausias aspektas, kuris nulems ir Jūsų savijautą, ir bendrą išvaizdą. Kartais manoma, kad mažesnė liemenėlė gali sukurti didesnės krūtinės efektą, tačiau iš tiesų tokių modelių nešiojimas ilgainiui gali iššaukti net ir nugaros skausmus. Panaši situacija ir kalbant apie kelnaites: jos turėtų maloniai priglusti prie odos, o ne ją suspausti ir taip dar labiau pabrėžti problemines vietas.

Išvaizda vertinama labiau negu komfortas

Jūsų tikslas turėtų būti suderinti abu šiuos niuansus, tačiau jeigu tokios galimybės nėra, visuomet pirmenybę reikėtų teikti maksimaliam patogumui. Kad ir kaip gražiai atrodys Jums patikusios kelnaitės ar liemenėlės, netinkamas jų dydis ar figūrai nepritaikytas modelis asmeniškai Jums žavesio tikrai nepridės, tad verčiau paskirkite laiko ir atraskite tai, kas tinka būtent Jums.

Nesuderinami atspalviai

Ši klaida dažniausiai daroma tuomet, kai plonesnių medžiagų palaidinės derinamos su liemenėlėmis. Tie laikai, kuomet juoda liemenėlė po baltais marškinėliais buvo itin madingas pasirinkimas, jau seniai praeityje – dabar gerokai skoningiau atrodysite pasirinkusios vienodo atspalvio apatinius ir viršutinius rūbus. Peržiūrėkite savo spintą ir pagalvokite, ar prie visų palaidinių galėsite priderinti ir liemenėlę – daugeliu atveju tiks kūno spalvos modeliai, tačiau neišsiversite ir be papildomų variantų. Plačią įvairių spalvų liemenėlių įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Pasirenkamos prastai kvėpuojančios medžiagos

Savaime suprantama, kad apatinis trikotažas tiesiogiai liečiasi prie mūsų odos, todėl audinius šiuo atveju reikėtų rinktis itin atsakingai. Jei jie bus minkšti, nedirgins odos ir gerai kvėpuos, kur kas daugiau komforto patirsite ir Jūs. Šioje kovoje dažniausiai be jokių išlygų laimi medvilnė, tačiau tam, kad apatinis trikotažas būtų tampresnis, ji neretai yra maišoma ir su kitomis medžiagomis. Visgi, bet kuriuo atveju tai tikrai bus vienas geriausių pasirinkimų. Tai galioja ir tuomet, kai kalbame apie naktinių ar pižamų pasirinkimą – plačią jų įvairovę rasite čia: https://pigu.lt/lt/naktiniai-pizamos-moterims.

Įsidėmėjusios visus šiuos niuansus, patogų ir stilingą trikotažą galėsite išsirinkti gerokai paprasčiau. Tai padaryti tikrai nėra sudėtinga – svarbiausia pakankamai dėmesio skirti komfortui ir tinkamam dydžiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>