Kokie aksesuarai puikiai dera prie kostiumų?

Įprasti vyriški kostiumai – tikras mados etalonas, kurio iš populiarumo viršūnės nurungti nesugeba niekas. Visgi kostiumai, naudojami pavieniui, nebūtų taip aukštinami, nei su jais puikiai derinamos detalės. Keletą populiariausių iš jų šiandien ir aptarsime.

Varlytė
Varlytė Lietuvoje niekada didesnio populiarumo neturėjo – šis aksesuaras jo neturi ir dabar. Kodėl yra būtent taip? Atsakyti nelengva, bet galima nuspėti, jog tai lemia glaudūs mūsų ryšiai su rytų kultūra. Pastarojoje kaklaraiščiai nuo pat seno yra laikomi pagrindiniu vyrišku aksesuaru, kuris gali būti taikomas prie kostiumo. Tuo tarpu vakarų valstybėse didesniu populiarumu išsiskiria ne kaklaraiščiai, jei atmesime ypatingo oficialumo renginius, o varlytės, iki ko matomai dar nepriėjome. Bet tai tikrai nėra blogai – viskas atvirkščiai, kadangi tai yra ypač didelis privalumas kiekvienam iš mūsų, kuris nori savo kostiumu išsiskirti, su juo atrodydamas dar geriau. Varlytės dėvėjimas prie kostiumo, skirtingai nei tai darant vienoje iš vakarų valstybių, leis ne tik atrodyti solidžiai, bet ir įsiminti savo išskirtinumu, o tai neatneš nieko kito, kaip tik visapusišką naudą iš įvaizdžio prizmės.

Laikrodžiai
laikrodisLaikrodis – dar vienas aksesuaras, kurie nešioti dėvint kostiumą yra išties labai naudinga. Taip yra dėl to, nes jei jau vyras nusprendžia dėvėti kostiumą, praktiškai nekyla abejonių, jog jo pagrindinis tikslas yra atrodyti solidžiai, vyriškai ir oficialiai. Laikrodžiai yra tie aksesuarai, kurie akcentuoja nei daugiau, nei mažiau, o būtent šias tris savybes, ko pasekoje jie idealiai dera prie vyriškų kostiumų. Taip, bet koks įprastas laikrodis šiuo atveju negelbės situacijos – reikia investuoti į tikrai aukštos kokybės laikrodį. Bet gailėti pinigų šiam tikslui tikrai neturėtumėte, kadangi laikrodžio pirkimui skirtos lėšos su kaupu atsiperka jų daromoje įtakoje vyro įvaizdžiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>