8_Kokie kroviniai gabenami jūrų transportu

Kokie kroviniai gabenami jūrų transportu?

Jūrų transportas yra bene vienintelė krovinių gabenimo rūšis, kuria galima gabenti praktiškai visus bet kokio dydžio krovinius https://log-net.lt/lt/kroviniu-gabenimas-juru-transportu.html. Tiesa, krovinius gabenti jūrų transportu galima tomis vakarų ir rytų šalių kryptimis, turinčiomis jūrų uostą. Žinoma, kai kuriuos itin didelius krovinius jūrų transportu gabenti galima ne kiekvienu maršrutu, kadangi keltai skiriasi maksimalia pakrovimo talpa.

Kaip ir kitomis transporto rūšimis, jūrų transportu galima gabenti dalinius ir pilnus krovinius. Taip pat ir pavojingiems priskirtus, negabaritinius ar temperatūrinio režimo reikalaujančius krovinius, sunkiąją techniką, automobilius ir kt. Jūriniu transportu taip pat galima gabenti tiek farmacijos, tiek maisto produktus, baldus bei įvairias trąšas, grūdus, kitus birius produktus. Jūrų transportu dažnai gabenamos statybinės medžiagos, mediena, metalo gaminiai, rūda ir kitos žaliavos. Žinoma, galima gabenti ir atskirus mažus paketus.

Nors krovinių gabenimas jūrų transportu yra vienas iš ilgiausiai trunkančių, tačiau tuo pačiu ir vienas iš pigiausių krovinių gabenimo būdų. Bet kokiu atveju, atsižvelgiant į geografinę padėtį, krovinio maršrutas parenkamas į arčiausiai gavėjo esantį jūrų uostą. Esant poreikiui, organizuojamas kombinuotas krovinių pristatymo būdas, pagal galimybes pasitelkiant jūrų, sausumos ar geležinkelių transportą.

Krovinių gabenimas konteineriais yra vienas iš patikimiausių, kadangi krovinys yra visiškai apsaugotas nuo bet kokių mechaninių bei aplinkos veiksnių transportavimo metu. Todėl šiuo būdu geriausia transportuoti tokius krovinius, kuriuos svarbu apsaugoti nuo drėgmės bei sugadinimo. Konteineriuose visi kroviniai yra pritvirtinami taip, jog esant stipriam bangavimui, neišjudėtų ir nebūtų sugadinti ar nepažeistų paties konteinerio.

Vežant krovinius konteineriais jie yra klasifikuojami pagal tam tikrus požymius, todėl nereikia baimintis, jog vienoje patalpoje bus vežami kroviniai, galintys turėti neigiamą poveikį vieni kitų atžvilgiu. Todėl kiekvienu atveju klientas privalo apie krovinį pateikti teisingą informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>