windows 10

Kokios naujausios Windows 10 funkcijos?

Windows 10 yra dažniausiai naudojama operacinė sistema, ja naudojasi net apie 50% visų pasaulio vartotojų. Nors ši operacinė sistema turi daugybę privalumų, tačiau Microsoft visuomet žengia pirmyn ir laikas nuo laiko pateikia naujų patobulinimų. Tad vartotojams, norintiems pasinaudoti naujausiomis pažangiomis funkcijomis, visuomet verta pasidomėti ir įdiegti Windows 10 atnaujinimus.

Naujausio Windows 10 funkcijos

  • Biometrinis autentifikavimas

„Windows Hello“ funkcija leidžia prisijungti be slaptažodžio, naudojant biometrinį autentifikavimą mobiliuosiuose įrenginiuose.

  • Patogus programų valdymas

„Snap Assist“ funkcija padeda patogiai perjungti programas, kai vienu metu atidaryti net keletos programų langai.

  • Nauja naršyklė

„Microsoft Edge“ naršyklė pasižymi patobulinta adreso juosta, kuri pagreitina paieškos veiksmus.

  • Virtualus asistentas

„Cortana“ virtualus asistentas leidžia tęsti darbą skirtinguose įrenginiuose, kuriuose įdiegta Windows 10. Virtualus asistentas valdomas teksto ir balso komandomis, o jo aktyvavimas labai paprastas–naudojant paieškos mygtuką užduočių juostoje.

  • Telefono naudojimas vietoj kompiuterio

„Continuum“ funkcija suteikia galimybę išmanųjį telefoną naudoti kaip kompiuterį. Prie telefono prijungus ekraną ir klaviatūrą, programos prisitaiko prie ekrano dydžio, o vartotojas ta pačia prieiga gali naudotis skirtinguose įrenginiuose.

  • Plėtinių integravimas

Suteikiama galimybė naršyklėje integruoti „Mozilla“ ir „Chrome“ plėtinius.

  • Prieiga prie bet kokio įrenginio failų

„OneDrive“ paslauga leidžia lengvai pasiekti failus ir nuotraukas, esančias bet kokiame įrenginyje.

  • Klaviatūros klavišas vietoje pelės

„Charms“ skydelyje „Win + C“ patogiai naudojamas vietoje pelės.

Šios pagrindinės naujausios Windows 10 funkcijos užtikrina patogesnį, efektyvesnį ir greitesnį darbą kompiuteriu. Norint pasinaudoti šiomis technologijomis svarbu pasirinkti patikimą programinės įrangos pardavėją. Vienas iš IT produktų platinimo lyderių – UAB „Atviros informacinės sistemos“. Šios įmonės platinami originalūs programinės įrangos paketai ne tik užtikrina saugų ir nepriekaištingą kompiuterio darbą, bet ir nuolat papildomi atnaujinimais bei naujomis funkcijomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>