Kokios yra didžiausios daromos svetainių kūrimo klaidos?

Interneto svetainių kūrimas šiomis dienomis yra ypač pelningas, ko pasekoje savo ateities siejimą būtent su šia sritimi renkasi vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių. Visgi, neretai jiems konkuruoti su kitais trukdo keleto svarbių aspektų neįsisavinimas, darant tam tikras klaidas, kurios yra esminės šioje rinkoje.

dizainasDetalėmis perpildytas dizainas
Taip, kiekvienos interneto tinklalapį užsisakantis žmogus, kalbant apie jo dizainą, nori kuo labiau išskirtinio ir originalaus rezultato. Paradoksas tame, jog nors unikalumą pasiekti per didelį įvairiausių detalių kiekį yra lengviausia, to savo svetainės dizaine nenori praktiškai niekas – visi šiomis dienomis orientuojasi į minimalizmą ir lengvumo pojūtį interneto puslapio išvaizdoje. Tad vertėtų išmesti iš savo galvos įsitikinimus, jog būtent daugybė įvairiausių originalių detalių pavers jūsų kuriamą interneto tinklalapį išskirtiniu – tai šiomis dienomis, be žalos dizaino lengvumui ir patogumui navigacijos aspektu, gali padaryti tik minimalizmu paremti interneto svetainės dizaino kūrimo veiksmai.

Šabloninių turinio sistemų naudojimas
Taip, šabloninės turinio sistemos leidžia jums sutaupyti pakankamai daug laiko, išvengiant jų kūrimo savo rankomis, kas neretai šį pasirinkimą priverčia atrodyti patraukliausiai. Visgi, be užsakovo sutikimo tokių turinio sistemų tikrai nenaudokite, kadangi vėleliau tai gali jus priversti susidurti su nemaloniomis problemomis. Taip yra dėl tokios TVS šabloniškumo, dėl ko tai tampa rimta spraga interneto tinklalapiui, kas padidina įvairių piktybiškų sistemos pažeidimų tikimybę. Taip, jei kalbėsime apie su finansais nieko bendro neturinčius projektus – šabloninė turinio valdymo sistema tikrai nebus labai didele bėda, bet jei turime galvoje internetinę parduotuvę ar kitą su finansais artimai susijusį projektą – jame patartina diegti originaliai sukurtą TVS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>