Kokiu būdu greičiausiai nusiųsti siuntą į Angliją

Kokiu būdu greičiausiai nusiųsti siuntą į Angliją?

Anglija – viena iš šalių, su kuria Lietuva itin aktyviai bendradarbiauja jau ne vienerius metus. Lietuvos eksportas į Angliją sudaro nemažą dalį viso mūsų šalies eksporto. O asmeniniai ryšiai tarp Lietuvos ir Anglijos gyventojų taip pat ne naujiena. Tad siuntos į Angliją keliauja itin dažnai ir įvairiais tikslais, nuo produkcijos gabenimo dideliais kiekiais iki dovanų svečioje šalyje esantiems artimiesiems. Ką reikia žinoti norint siųsti siuntą į Jungtinę Karalystę ir ką daryti, kad siunta pasiektų gavėją greičiausiai? Pateikiame šią informaciją.

● Siuntimo būdai
Dažniausiai siuntos į Angliją siunčiamos nuo durų iki durų. Kurjeris sutartu laiku paima siuntą iš jūsų namų ir pristato ją tiesiai nurodytu adresu. Dauguma siuntų gabenimo paslaugas teikiančių įmonių siuntas pristato į bet kurį Anglijos miestą.

● Pristatymo trukmė
Standartinis siuntos pristatymo į Angliją terminas yra 4 – 5 darbo dienos. Jei jums reikalingas kuo greitesnis siuntos pristatymas, visada galite pasinaudoti express (skubaus) siuntos pristatymo paslauga. Tokiu atveju siunta pasieks gavėją Anglijoje vos per 1 – 2 darbo dienas.

● Siuntos svoris/ matmenys
Standartinėms siuntoms į Angliją yra nustatyti tam tikri apribojimai. Vienos siuntos svoris turi neviršyti 31 kg, o maksimalus pakuotės ilgis – iki 200 cm. Į Angliją galima siųsti visus daiktus, kurie nėra įtraukti į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Siunčiant dūžtančius, trapius ar kitus pažeidžiamus daiktus, apie tai reikia informuoti siuntimo paslaugas teikiančią įmonę.

● Kainos
Siuntos siuntimo į Angliją kaina priklauso nuo siuntinio svorio, matmenų ir gavėjo adreso. Siuntos pristatymo paslaugos kaina gali svyruoti nuo dešimties iki kelių dešimčių eurų. Tikslią kainą galima sužinoti susisiekus su šių paslaugų tiekėjais arba siuntų gabenimo įmonių internetinėse svetainėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>