Kokius mokesčius reikia sumokėti pardavus namą

Kokius mokesčius reikia sumokėti pardavus namą?

Daugelis žmonių sako, kad namo pardavimas Kaune (ar bet kuriame kitame mieste), yra vienas įsimintiniausių gyvenimo įvykių, kadangi yra susijęs ne tik su pokyčiais, bet ir tenka atlikti tam tikrus veiksmus. Vienas iš jų – iš anksto surasti atsakymus į įvairius klausimus, pavyzdžiui, j kokius mokesčius reikia sumokėti pardavus butą. Tad kviečiame apie tai sužinoti daugiau.

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad gavus pajamas už nekilnojamojo turto pardavimą, jos bus apmokestintos 15 proc. pajamų mokesčio tarifu. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad, jei šių ir kitų su darbo santykiais nesusijusių apmokestinamųjų pajamų metinė suma viršija 120 vidutinių šalies darbo užmokesčių dydžio (VDU) sumą (2021 m. 120 VDU 162324 Eur; 2020 m. 120 VDU 148968 Eur; 2019 m. 120 VDU 136344 Eur), tuomet šį dydį viršijanti pajamų dalis bus apmokestinta taikant 20 proc. pajamų mokesčio tarifą.

Na, o, jei jus domina ir kitos išlaidos, susijusios su namo pardavimo procesu, tokiu atveju, verta akcentuoti, kad jų pareikalaus ne tik mokesčiai, bet ir išlaidos notarui, išlaidos nekilnojamo turto agentūrai ir t.t.

Na, o, jei domina namo pardavimas Kaune ir norite gauti daugiau papildomos informacijos, jos rasite užsukę į https://www.untu.lt/blog/namo-pardavimas-kaune.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>