Garso sistema namams

Garso sistema namams

Nereikia būti audiofilu, kad dirbdamas ar žaisdamas kompiuteriu nori gauti geriausią garsą, ir teisinga pasakyti, kad dauguma monitoriuose ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose įmontuotų garsiakalbių niekada nesuderins su kai kuriais išoriniais garsiakalbiais.  Tačiau yra gana daug skirtingų tipų kompiuterio garsiakalbių su skirtingomis funkcijomis, stiliais ir kai kurie yra skirti naudoti konkrečiam kompiuteriui, taigi kokius perkate? Šis kompiuterio garsiakalbių pirkimo vadovas buvo sukurtas taip, kad padėtų jums suprasti, kokie yra galimi tipai, kiekvieno tipo pranašumai ir kuris jums tinkamiausias. Tikimės, kad perskaitę tai turėsite daug aiškesnį supratimą, kuri garsiakalbių sistema jums tinka ar tai namų garso aparatūra ar kompiuterinė aparatūra.

Kolonėlės kompiuteriui

Yra trys pagrindiniai kompiuterio garsiakalbių tipai ir visi turi skirtingus garso išvesties ir stiliaus pranašumus. Aktyvūs kompiuterio garsiakalbiai geriausiam kompiuterio garsui. Paprastai tai yra knygų lentynos tipo „viskas viename“ garsiakalbiai su įmontuotais stiprintuvais. Pasodinsite juos abiejose monitoriaus pusėse, įjungsite kompiuterį ir galėsite pradėti veikti. Nors jie yra didesni nei kitų tipų kompiuterio garsiakalbiai, jie paprastai yra geriausi, jei norite rimtos garso kokybės, nes jie svyruoja nuo pradinio lygio daugialypės terpės garsiakalbių iki HiRes sertifikuotų HiFi garsiakalbių.

Labai paplitęs kompiuterio garsiakalbių tipas, mažesni staliniai garsiakalbiai su didesniu žemųjų dažnių garsiakalbiu, kad užpildytų žemesnes žemųjų dažnių natas. Jie užima mažiau vietos ant stalo, tačiau paprastai reikia ant grindų sumontuoto žemųjų dažnių garsiakalbio, kad garso kokybė būtų gera. Tai geriausiai tinka bendram kompiuteriui, kai kurie aukštesni modeliai taip pat suteikia rimtą garso išvestį.

Yra daug įvairių priežasčių, kodėl norite atnaujinti kompiuterio garsą, todėl apsispręskite dėl pirkimo, atsižvelgdami į tai, kokie yra jūsų tikslai. Nėra prasmės išleisti 250 svarų sterlingų žaidimų garso juostai, jei norite tiesiog klausytis internetinių transliacijų ir „YouTube“ vaizdo įrašų!

MUZIKA

Jei jūsų pagrindinis tikslas yra klausytis aukštos kokybės muzikos iš savo kompiuterio tiek dirbant, tiek naudojant bendrą HiFi, rekomenduojame naudoti aktyvius knygų lentynos garsiakalbius, tokius kaip Edifier serija. Šių tipų kompiuterių garsiakalbiuose muzika teikiama pirmoje vietoje su aukštos kokybės stiprintuvais, įtaisytais skaitmeninio ir analoginio garso keitikliais, o kai kurie netgi turi atskirą žemųjų dažnių garsiakalbį, skirtą papildomiems bosams. Apskritai, visi Edifier Studio garsiakalbiai užtikrins tinkamos HiFi kokybės garsą, kurį lengva naudoti ir lengvai prijungti prie kompiuterio. Garso sistemos namas, užtikrina puikią garso kokybę.

Skaityti toliau

Daugiafunkcinis lazerinis spausdintuvas – kas tai ir kam jis reikalingas?

daugiafunkcinis lazerinis spausdintuvasTechnologijoms vis tobulėjant ir besikeičiant, keičiasi ir mūsų suvokimas bei įpročiai. Kitaip tariant, mes esame pratinami prie vis naujesnių, daugiau funkcijų ir galimybių turinčių daiktų, kurie padeda lengviau gyventi, dirbti bei žinoma komunikuoti. Šiuo atveju, kalbame apie spausdintuvus (kopijavimo aparatus), be kurių gyvenimas tarytum sustotų. Be spausdintuvų, mes negalėtume greitai ir lengvai gauti prieš kelias savaites prašytų bei išleistų knygų, atsispausdinti svarbių dokumentų ar netgi šiuolaikiškų, modernių paveikslų. Nors anksčiau net nebūtume pagalvoję, kad toks dalykas gali egzistuoti, šiandieną jis vaidina labai svarbų vaidmenį mūsų visų gyvenime. Tačiau ką iš tiesų žinote apie paprastus ir daugiafunkcinius spausdintuvus? (daugiau…)

Skaityti toliau