Greitos skaitmeninės spaudos privalumai

greita-spaudaNorite greitai ir kokybiškai atsispausdinti jūsų įmonę reprezentuojančius įvairius lankstinukus, reklaminius plakatus ar kokią nors kitą reikalingą spaudą? Tam jums tikrai prireiks greitos skaitmeninės spaudos. Tačiau apskritai, spauda yra skirstoma į dvi skirtingas – yra ofsetinė spauda ir greita skaitmeninė spauda. Galvojate, kuo skiriasi šie spaudos būdai? (daugiau…)

Skaityti toliau

Firminių blankų nauda

Firminiu-blanku-naudaFirminiai blankai – tai dviprasmiškų nuomonių apsuptas dalykas. Vieni teigia, jog šių blankų nauda yra neabejotina, kai tuo tarpu kiti teigia, jog firminiai blankai yra tiesiog pinigų mėtymas veltui. Mūsų nuomone, firminiai blankai yra tikrai naudingi, bei šiandienos straipsnyje paaiškinsime kodėl. (daugiau…)

Skaityti toliau

Geras reklamos sprendimas – reklaminiai rūbai

Reklaminiai drabužiaiNorite sukurti puikų savo įmonės įvaizdį, tačiau nelabai žinote, nuo ko reiktų pradėti? Labai svarbu tinkamai sukurti savo įmonės firminį stilių, kad vėliau būtų galima reklamuoti savo įmonę naudojantis savo logotipu ir firminėmis įmonės spalvomis. Iš to bus tikrai didelė nauda, kadangi dabar daugelis pažangių į priekį mąstančių verslininkų renkasi labai neįprastus reklamavimosi būdus – vienas iš tokių yra reklaminiai rūbai. (daugiau…)

Skaityti toliau

Kur galima greitai atsispausdinti plakatus?

greitas-plakatu-spausdinimasPlakatų spausdinimas gali tapti labai stipria reklamos paspirtimi. Jeigu jums atsibodo naudotis neefektyvia reklama ir ieškote tikrai originalaus ir sėkmingo reklaminio sprendimo, tuomet pasidomėkite, kiek kainuotų užsisakyti didelį kiekį plakatų su jūsų produkto arba renginio reklama. Jeigu užsisakysite daug plakatų vienu metu, tuomet pasistenkite tai suplanuoti iš anksto – taip sutaupysite labai daug pinigų, kadangi kuo anksčiau užsisakote plakatus, tuo mažesnė yra vieneto kaina. O jeigu užsisakote reklaminius plakatus anksčiau laiko, pavyzdžiui, prieš vieną mėnesį nuo tos dienos, kai jums jų reikia iš tikrųjų, tuomet galite sutaupyti net tris kartus didesnę sumą – maždaug 80 procentų kainos, kuri būtų tokiu atveju, jei viską reiktų pagaminti vos per dvidešimt keturias valandas. (daugiau…)

Skaityti toliau

Kur pigiausias spalvotas spausdinimas?

spalvotas-spausdinimasNorite atsispausdinti didelį kiekį spalvotų lapų, o galbūt žurnalų, laikraščių ar net diplominių darbų? Šiuo metu Vilniuje yra tokių spaustuvių, kurios atlieka spalvotą spausdinimą labai greitai ir tikrai nesugaiš jūsų brangaus laiko. Yra ir nemažai skirtingų pasirinkimų – galite gauti labai skirtingo dydžio spausdinimo paslaugas, o kaina bet kuriuo atveju nebus didelė, kadangi spalvotas spausdinimas šiuo metu gerokai atpigo, tad gerai dirbančios ir kokybiškas paslaugas siūlančios įmonės jums tikrai gali pasiūlyti daug. Svarbiausia yra žinoti, kur kreiptis. Šiuo metu nemažai tokių gerų spaustuvių Vilniuje veikia miesto centre. (daugiau…)

Skaityti toliau

Greitai ir kokybiškai pagaminamos skrajutės

skrajutesSkrajutes dabar labai paprasta pagaminti, kadangi internete yra ne viena gera spaustuvė, kuri gali jums pagaminti spalvotas skrajutes ant plono popieriaus per vieną parą. Užsakymai yra labai greitai atliekami, tad jeigu norite per greitą laiko tarpą gauti didelį kiekį skrajučių, jums tikrai patiks naudotis šiomis paslaugomis, kadangi dabar galima pagaminti iki tūkstančio skrajučių per vieną darbo dieną. Galėsite atvykti jas pasiimti, o jeigu neturite tam laiko, tuomet visos tos skrajutės galės būti jums pristatytos tiesiai į namus. (daugiau…)

Skaityti toliau

Greitai ir kokybiškai pagaminami lankstinukai

grazus-lankstinukaiDabar galite gauti kokybiškų lankstinukų savo įmonės produktams reklamuoti – yra tikrai nemažai kokybiškų spaustuvių, kurios jums pasiūlys labai gerus variantus – dažniausiai lankstinukai yra gaminami naudojantis ofsetine spauda, tačiau pastaruoju metu vis dažniau žmonių naudojasi ir skaitmenine spauda, kuri taip pat neretai būna labai sėkminga, jeigu jums reikia pasireklamuoti su išskirtinais lankstinukais arba skrajutėmis. (daugiau…)

Skaityti toliau