Kur geriausia dėtis dantų protezus

Kur geriausia dėtis dantų protezus?

Dantų protezus geriausia dėti, kur dirba patirtį sukaupę visų sričių specialistai. Pirminės konsultacijos metu įvertinamas reikalingas gydymas ir nurodomos kainos. Dantų protezavimas- tai procedūra, kurios metu yra atkuriami dantys.Tai padeda sugrąžinti visavertę dantų kramtymo funkciją ir suteikia dantims estetinį vaizdą. Protezavimas taip pat gali pakoreguoti tarp dantų esančius tarpus, dantų spalvą bei formą.

Kokius protezus pasirinkti?

Gydytojai odontologai, apžiūrėję paciento dantis gali paskirti tinkamiausią dantų protezavimo būdą. Diagnostikai gali būti naudojamos įvairiausios technologijos, tokios kaip 3D kompiuterinė tomografija ir panašiai. Protezai gali būti parenkami ir atsižvelgiant į paciento finansines galimybes, nes skiriasi ir įvairių pasirinkimų kaina. Pasikonsultavę su odontologu, sudaromas dantų gydymo planas ir kartu galėsite nuspręsti, ką rinktis yra palankiasia.

Kokie yra dantų protezavimo būdai?

Skiriamos dvi pagrindinės dantų protezavimo rūšys- tai fiksuotii arba išimami protezai. Neišimami dantų protezai yra tvirtinami ant dantų implantų. Taip pat gali būti dedami vainikėliai pagaminti iš bemetalės keramikos, cirkonio ar metalo keramikos. Dantų protezų tiltai tvirtinami ant nušlifuotų gretuninių dantų. Išimami dantų protezai gali būti dviejų rūšių- tai lanko atramos protezai arba plokštelės.

Išimamų protezų priežiūra

Kiekvieną dieną išimamus dantų protezus svarbu valyti dantų pasta. Kadangi išimami dantų protezai remiasi į dantenas, svarbu pasirūpinti, kad protezai būtų tinkamai išvalomi. Po kiekvieno valgio išimamus dantų protezus rekomenduojama išplauti šiltu vandeniu ir išvalyti dantų šepetėliu. Vaistinėse galima įsigyti specialių tablėčių, kurios yra skirtos valyti ir dezinfekuoti protezus. Prasčiausiai išvalomi protezų tarpdančiai, todėl svarbu jiems skirtii daugiau dėmesio. Nešiojant išimamus dantų protezus vertėtų vengti labai kieto maisto, nes protezai gali įskilti ar net sulūžti.

Fiksuotų protezų priežiūra

Jei dantų protezas buvo neseniai įdėtas ir jis trukdo sukąsti dantis ar net kelia skausmą, nelaukite, kol simptomai praeis, nedelsdami kreipkites į odontologą. Dantų protezai gali būti koreguojami ir tai jums padės išvengti nemalonių pojūčių. Dantų valymui rekomenduojama naudoti ne tik rankinį dantų šepetėlį, bet ir elektrinį šepetėlį, tarpdančių šepetėlį, ar specialų tarpdančių siūlą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>